2014-10-19 22:10:30

Piast Tuczempy przerwał passę Bukowej Jastkowice

Piast Tuczempy wygra 2-0 w Jastkowicach i przerwał blisko półtoraroczną passę Bukowej bez porażki przed własną publicznością.

Piłkarze Bukowej Jastkowice przegrali u siebie po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Korzystna passa beniaminka trwała jednak o wiele dłużej - aż do dziś Bukowa ostatni mecz ligowy u siebie przegrała jeszcze w klasie okręgowej w sezonie 2012/2013. Dokładnie 28 kwietnia 2013 roku, czyli blisko półtora roku temu (z KP Zarzecze 0-1).

Piast Tuczempy jednak sentymentów nie miał i zgarnął pełną pulę. Gole dla gości padły w odstępie zaledwie dwóch minut.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Jacek Partyka, który zdobył samobójczą bramkę, a chwilę później na 2-0 podwyższył Waldemar Jaroch (z rzutu karnego).

BUKOWA JASTKOWICE - PIAST TUCZEMPY 0-2 (0-2)

0-1 Partyka (25-samobójcza)
0-2 Jaroch (27-karny)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - M. Partyka, Wołoszyn, J. Partyka, T. Bartnik, D. Bartnik, Kotwica, Mikoś (46. Sołtysik), Tokarczyk, Kaczmarczyk, Młynarczyk

Piast Tuczempy: Strawa - Nota, Kud, Jaroch, Szuflita, Sas, Wielgosz, K. Mikulec (74 D. Mikulec), Stopyra, Pasaj (84. Kierepka), Karkovsky

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Wołoszyn - Karkovsky

źródło: polskieligi.net