2014-10-11 12:53:10

Pogoń Leżajsk wygrała z Sokołem Nisko 3-0

Piłkarze Pogoni Leżajsk wygrali 3-0 z Sokołem Nisko w meczu inaugurującym 11. kolejką rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

"Piwosze" wyszli na prowadzenie w 26. minucie spotkania po bramce Krystiana Lebiody. Do przerwy Pogoń Leżajsk prowadziła 1-0.

W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisywali się kolejno Mateusz Warenica i Piotr Bubiłek i ostatecznie leżajszczanie zwyciężyli 3-0.

Gracze Sokoła Nisko przegrali tym samym już drugie spotkanie z rzędu. Pogoń natomiast kontynuuje serię pięć spotkań bez porażki.

POGOŃ LEŻAJSK - SOKÓŁ NISKO 3-0 (1-0)

1-0 Lebioda (26)
2-0 Warenica (50)
3-0 Bubiłek (80)

Składy wyjściowe:

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Murawski, Bubiłek, Maciorowski, Lebioda, Gilar, Bukowski, Bucior, Czarnecki, Warenica, Fabianowski

Sokół Nisko: Sudoł - Wlizło, Wilk, Woźniak, Szpyra, Kowal, Niedziałek, Lebioda, Cichoń, Juda, Kobylarz

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)