2014-10-05 19:00:33

Emocje w Sieniawie. Sokół - Wólczanka 3-3

Mecz Sokoła Sieniawa z Wólczanką Wólka Pełkińska mógł się podobać. Kibice obejrzeli aż sześć gol, a spotkanie zakończyło się remisem 3-3.

Piłkarze Sokoła Sieniawa do 45 minuty prowadzili dwoma golami (najpierw trafił Dawid Dziekan, chwilę później Andrij Małyk) i wydawało się, że gładko wygrają te spotkanie.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył jednak Krzysztof Pietluch i goście przegrywali już tylko 1-2.

Wyrównującego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska strzelił w 64. minucie Krzysztof Padiasek, a kilka minut później prowadzenie przyjezdnym dał Pietluch. Na minutę przed końcem punkt Sokołowi Sieniawa uratował Jakub Stefan, który strzelił gola na 3-3.

SOKÓŁ SIENIAWA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 3-3 (2-1)

1-0 Dziekan (35)
2-0 Małyk (43)
2-1 Pietluch (45)
2-2 K. Padiasek (64)
2-3 K. Pietluch (72)
3-3 Stefan (89)

Sokół Sieniawa: Kukulski - Skała, S. Padiasek, Flis, M. Padiasek, Bursztyka, Wilusz, Siwyj, Dziekan (76. Stefan), Małyk, Hass (62. Adamczyk)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch (59. Mikus) - Broda, Rybkiewicz, Misiło, A. Poprawa, Wójcik (59. Boratyn), K. Padiasek, Gwóźdź, B. Poprawa, Pietrasiewicz (84. Hala), Pietluch

Sędziowali: Rafał Greń oraz Piotr Cyrek i Rafał Szydełko (Rzeszów)