2014-10-04 12:49:36

Polonia Przemyśl wygrała z Wisłokiem Wiśniowa

Polonia Przemyśl wygrała 3-0 w Wiśniowej z tamtejszym Wisłokiem w meczu 10. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Pawła Załogi wyszli na prowadzenie w 12. minucie meczu po trafieniu Mateusza Wanata. Na 2-0 dla gości podwyższył chwilę przed przerwą Radosław Buksa.

Wynik spotkania na 3-0 dla Polonii Przemyśl ustalił w 77. minucie Arkadiusz Gosa.

Dla przemyślan była to już piąta wygrana z rzędu. Dzięki niej, przynajmniej na chwilę, zostali nowym liderem 4 ligi podkarpackiej.

WISŁOK WIŚNIOWA - POLONIA PRZEMYŚL 0-3 (0-2)

0-1 Wanat (12)
0-2 Buksa (45+1)