2014-09-20 22:41:30

Motor Lublin wygrał w Przeworsku z Orłem

Orzeł Przeworsk uległ Motorowi Lublin 0-2 w meczu 9. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu po trafieniu Mateusza Majewskiego. Wynik spotkania na 2-0 dla Motoru Lublin ustalił na dwie minuty przed końcem Kamil Wolski.

"Motorowcy" są niepokonani od siedmiu spotkań i awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek. Do prowadzącej Stali Rzeszów tracą trzy punkty. Orzeł Przeworsk natomiast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

ORZEŁ PRZEWORSK - MOTOR LUBLIN 0-2 (0-1)

0-1 Majewski (6)
0-2 Wolski (88)

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz, Walat, Sykała, Guzior - Słysz (69. Buszta), Buczek (73. Sierżęga), Zięba, Szewc, Kołodziej - Piątek (76. Czyrny)

Motor Lublin: Lipiec - Kazubski, Falisiewicz,  Komor, Święch - Stachyra (90. Jabkowski), Myśliwiecki (54. Piekarski), Król, Ptaszyński, Mroczek (61. Gąsiorowski) - Majewski (81. Wolski)

Sędziowali: Jakub Tomoń oraz Sebastian Petela i Mateusz Tomoń (Rzeszów). Żółte kartki: Jarosz, Walat, Sykała, Buczek, Kołodziej, Szewc - Król, Kazubski, Majewski, Gąsiorowski