2014-07-30 20:36:52

sparing: Polonia Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0

Polonia Przemyśl wygrała 1-0 w sparignu z beniaminkiem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, Wólczanką Wólka Pełkińska.

Jedynego gola zdobył w 25. minucie meczu Paweł Załoga.

Grający trener Polonii Przemyśl przymierzył z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi Wólczanki.

POLONIA PRZEMYŚL - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-0 (1-0)
1-0 Załoga (25)

źródło: własne

~anonim 2014-07-31 11:25:38

a pograjo chopy 1 sezon kaso sponsora wyczerpio i dopasujo do : galicja cisna alb do partyzant targowiska albo dodunia sarzyna albo do blachmet czy metblach zaczernie

RJA962311 2014-08-01 16:41:28

Byłeś na meczu i polecą z hukiem mówisz ? wiesz że druga opcja jest bardziej prawdopodobna od tej że byłeś na meczu ;) Już tłumaczę czemu :
Po dziesięciu minutach gry Padiasek o parę centymetrów przestrzelił.Parę minut później Boratyn nie trafił z ok.6m do bramki.Potem niestety znów z 5m Pietluch do pustej bramki nie trafił.niewykorzystane okazje sie mszczą więc wpadła piłka z wolnego.druga połowa była nudna,gra w środku , parę niegroźnych strzałów i tyle . Następnym razem bądź na meczu i potem pisz albo wymyśl lepszą historyjkę żeby pokazać swój ból du*py i niezadowolenie że taka Wólka gra w III Lidze ;)