2014-07-19 16:37:34

sparing: Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 5-1

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali z Wisłoką Dębica 5-1 w sparingu przygotowawczym przed startem sezonu.

Podopieczni Grzegorza Opalińskiego nie mieli litości dla beniaminka i bezlitośnie wykorzystali jego błędy. Gole dla Izolatora Boguchwała zdobywali Bartosz Karwat (trzy) oraz Paweł Rzeźnik i Krzysztof Szymański.

Honorową bramkę dla Wisłoka Dębica zdobył Dawid Rokita, były zawodnika Izolatora.

W pierwszej połowie kontuzji doznał jedyny bramkarz Wisłoki, więc w bramce dębiczan stanął... Dawid Kaszuba, rezerwowy bramkarz Izolatora. Po przerwie na bramce beniaminka stał za to Paweł Pawlus.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WISŁOKA DĘBICA 5-1 (3-0)
Bramki: Karwat 3, Rzeźnik, Szymański - Rokita

Izolator Boguchwała (I połowa): Pawlus - Kwaśniczko, Brogowski, Róg, Kardyś - Bereś, A. Wójcik, Cupryś, Domin - Karwat, Rzeźnik; (II połowa): Kaszuba - Świder, BUrak, Róg (Słowik), Dziedzic - Tyburczy, Skiba, Cupryś (A. Wójcik), Ćwikła - Karwat (Ł. Wójcik), Szymański

źródło: zksizolator.eu

buhahha :) ladny wynik ale oczywiscie: "nie podniecajcie sie lksy zbytnio, to tylko sparing i nie ma co wyciagac pochopnych wnioskow". Tak wiec,ksy do ataku 3... 2... 1... start !!!

KMWTW 2014-07-19 17:35:51

" ..... W pierwszej połowie gdy Wisłoka przegrywała już 1:0 murawę musiał opuścić golkiper Wisłoki, który doznał lekkiej kontuzji. Ponieważ rywal nie miał bramkarza rezerwowego między słupkami Wisłoki stanął Dawid Kaszuba a w II połowie Paweł Pawlus, który zamienił się z "Kaszą" drużynami .... "

Tak jak piszę na oficjalnej stronie Izolacji, bramkarz Wisłoki musiał opuścić boisko po PIERWSZYM GOLU. W drużynie Wisłoki bronili bramkarze Izolatora, więc ludzie.. na pewno bramkarze klubu z Boguchwały nie bronili na 100% swoich możliwości, co przełożyło się na wynik sparingu :))) Gdyby bramkarz Wisłoki grał do końca, to wynik sparingu byłby pewnie zupełnie inny.

WIĘC ZAMKNĄĆ MORDY OSZOŁOMY.. SEZON SIĘ JESZCZE NIE ZACZĄŁ WIĘC NIE WIECIE CO POKAŻĘ WISŁOKA.

Pozdrówka dla kumatych

izo 2014-07-19 17:44:29

Dzięki za pozdrowienia. Tak sobie myślę, że Kaszuba normalnie miał zagrać pewno 45 minut a drugie 45 Pawlus. A w ten sposób mogli się obydwaj zaprezentować przez 90 minut i bankowo puszczali bramki żeby zaimponować trenerowi. Tak musiało być. To przecież logiczne. A tak serio. Życzę Wisłoce by w lidze zaprezentowała się lepiej. 70% posiadania piłki w meczu po stronie Izolatora. W wykorzystanych okazjach 5:1. W niewykorzystanych okazjach 5:5. Pozdro dla kumatych

~anonim 2014-07-19 17:46:18

A gdzie mizeroty dębickie macie rezerwowego bramkarza. Dziadowskiej baletnicy zawadza rąbek u spodnicy 100 lat w piłke gracie a i tak g...o w tej Dębicy macie

ciiiiii 2014-07-19 19:28:06

A po co im dwóch bramkarzy, przecież mają III ligę i jest fun :) Oj będzie ubaw z parkinsonów, oj będzie :)

... 2014-07-19 19:36:14

Do @izo - Może i Izolator był lepszy, fakt .. :) No ale jakby bramkarz Wisłoki bronił cały czas, wynik pewnie byłby inny, mniejszy zapewne.. przynajmniej tak myślę.

~anonim 2014-07-19 19:36:20

oj bedzie hahaha jak wam ludowcy zabraknie punkcika ,lepiej sie zastanowcie czy to przypadek a moze wasze wladze............pozd

kibic 2014-07-19 21:11:18

jest wideo z meczu na stronie izolatora mozna zobacyzc ze bramkarze sie nie wysilali zbytnio.. ale obrona tez widac profeska pełna..

obiektywnie o meczu 2014-07-19 21:48:17

z gory informuje ze niejestem ani kibicem ksw ani lks iglopol.bylem na meczu i widzialem.mysle ze bramke ktora poscil na poczatku bramkarz wisloki-cwiczak mozna uznac za blizniacze do sibie-chodzi mi o wszystkie.sa to bramki w stylu na dolozenie nogi gdzie bramkarze maja malo do powiedzenia.jedyna sytuacje w ktorej mozna by miec jakiekolwiek ale do obrony to ta miedzy nogami ale w sytuacji gdy znowu wystarczy dolozyc noge to bramkarz moze tylko szukac...izolator to chyba najbardziej poukladana druzyna w tej lidze pod katem sportowym,organizacyjnym i finansowym.mysle ze wlasnie to dalo sie we znaki zawodnikom wisloki.izolator gral pilka i niemalze przez caly mecz dominowal.posiadanie ocenilbym jakies 70-80 procent dla izolacji.druga sprawa ktora zucial mi sie w oczy to ogromny przeskok pod katem motorycznym w stosunku do wisloki.brak rezerwowego bramkarza,brak szerokiej lawki itd.izolacja ma swietnych bramkarzy co pokazywali w lidze wiec darujcie sobie ze bramkarze sie niewysilili.wiekszosc bramek to pilka na dolozenie nogi,nieliczac tej sam na sam i bezposredni strzal w drugiej polowie bodajrze.dziwie sie tym negatywnym komentarzom ze strony nieprzychylnych wisloce kibicow.my jako izolacja gramy ktorys sezon w tej lidze,jestesmy liczaca sie sila a wisloka?wisloka dopiero dochodzo do siebie,lapie swoj rytm.pozatym sparingu sluza sprawdzeniu poszczegolnych wariantow tak przez jednego jak i drugiego trenera,jest okres przygotowawczy.wiadomo ze wisloka wraca na swoje wlasciwe miejsce po kilku sezonach.jestem pewien ze gdybysmy sie spotkali dzis na meczu z wisloka jeszcze sprzed kilku lat to wynik bylby odwrotny.prosilbym wiec tych co wypisuja te wulgarne slowa aby zastanowili sie czemu i komu ma to sluzyc.jestem pewien ze wisloka gdy zalapie swoj rytm i dojdzie do siebie pod katem organizacyjnym i sportowym to bedzie liczaca sie marka w tej lidze.pozdrawiam prawdziwych kibicow debickiej wilsloki.pozdrowienia plyna z boguchwaly.dziekujemy za sparing i powodzenia w lidze.trzymajcie sie

izo 2014-07-19 21:59:47

Bez sensu w ogóle. Sparing rozegrany a dyskusja jak po decydującym o awansie albo utrzymaniu meczu. Po co się tak produkujecie?

taaaa.... 2014-07-19 22:18:35

Izo, wiesz czemu - bo parkinsony uzurpują sobie prawo do bycia "królami internetowego napinania" i takich wynalazków jak "obiektywnie o meczu" będzie w trakcie sezonu dużo. A tak naprawdę to prowincjonalny klubik, któremu wyłazi słoma z butów. Kupili sobie awans dwa lata temu i nie zdziwię się, że na końcu sezonu przy obronie przed spadkiem będą jeździć z walizkami gdzie się da... To taki klimat :)

KSW 2014-07-20 05:54:01

Panie obiektywny ale ma Pan niewyparzoną mordę. Z treści tego steku wulgarnych wypocin wynika,że ma Pan bardzo gładki móżdżek. Słoma Panu z butów wychodzi.

lks igloopol 2014-07-20 09:44:14

smiac mi sie chce jak widze te wpisy,wystarczy napisac pare glupot a odrazu pewni ludzi z pewnego klubu...daja sie wciagac w niepotrzebne dyskusje.tak jak moj kolega wczesniej napisal...dadza znac o sobie

do... 2014-07-20 11:29:46

gotyk skomentuj to jakos bo ja mam juz dosc tego czytania tych glupot

-.- 2014-07-20 13:08:48

Weźcie wy już skończcie to całe pier***** o tym meczu. To tylko sparing, żaden mecz o awans czy ch** wie co jeszcze... Wisłoka przegrała, to przegrała, jezu.. tak jak pisałem wcześniej to tylko sparing.. zobaczymy co pokażą w lidze!!

Pozdro dla wszystkich NAPRAWDĘ KUMATYCH kibiców Wisłoki i Izolatora.

kibic ksw 2014-07-20 18:59:25

ale was te nasze awanse bola.bardzo dobrze.wisloka z zesonu na sezon rosnie w sile i ja sie z tego ciesze a wy dalej siedzcie w tym dolku a raczej terenach gdzie bylo wysypisko smieci.miejmy nadzieje ze w tym sezonie wkoncuuuuuu zrobicie ten awans hehehe czego wam oczywiscie z calego serca niezycze.

kibic Lks 2014-07-20 19:39:10

@kibic ksw - nie martw sie, nie bola. jesli dla ciebie brak kasy, brak pilkarzy itd to jest wzrost to gratuluje dobrego samopoczucia. o nasz awans nie musisz sie martwic - kiedys przyjdzie, przynajmniej po sportowej walce a nie tak jak wasz, wszyscy wiemy jak bylo. bez odzewu.

ksw 2014-07-20 22:32:07

bola bola,jakby was d****a niebolala to byscie sie tak na ten temat nierozgadywali.brak kasy?brak pilkarzy?heheh ty to masz humor,uwas jest tak swietnie ze z tego naszego braku kasy wasi pilkarze chca grac unas i unas sie rozwijac-co teraz?3 liga jest atrakcyjan dla mlodego pilkarza bardziej niz ta wasza buraczanka.no chyba ze znowu wy macie racje i powiesz mi ze tak niejest?a swoja droga to zapraszam na parkowa na inauguracje 3 ligi hehhepowachasz troche ligowej pilki bo wiem ze od tej buraczanki chce ci sie juz zygac.pa skarbie

novy 2014-07-21 12:59:57

posluchajta co mowi byly zawodnik a pozniej prezes wisloki: http://www.ptvr.pl/?video=921 koncowka najlepsza ;)