2014-07-12 12:30:41

sparing: Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-4

W meczu kontrolnym dwóch trzecioligowców Stal Rzeszów pokonała w Krośnie miejscowe Karpaty 4-1.

Pierwsze minuty spotkania należały do gospodarzy, którzy w 19.minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił Bartłomiej Buczek po podaniu testowanego Tarasa Owczara.

Po stracie bramki rzeszowianie zaczęli coraz mocniej naciskać przejmując z czasem inicjatywę. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali po golu Damiana Jędryasa.

W drugiej połowie Stal Rzeszów strzeliła kolejne trzy gole. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Konrad Maca, a jednego gola dorzucił Kacper Drelich (z rzutu karnego po faulu bramkarza Jarosława Pikuły).

KARPATY KROSNO - STAL RZESZÓW 1-4 (1-1)
1-0 Buczek (19)
1-1 Jędryas (26)
1-2 Maca (52)
1-3 Maca (83)
1-4 Drelich (90-karny)

Karpaty Krosno: Albrycht - Kolbusz, Zych, Chmielowski, Owczar, Madeja, Popielarz, Walaszczyk, Sikorski, zawodnik testowany, Buczek. Ponad to grali: Pikuła, Klimczyk, Rutyna, Stanisz, Kasperkowicz, Dziadura, Ignasik, Kozubal, Kozioł

źródło: karpatykrosno.net