2014-04-28 11:43:40

Wisłoka Dębica zgubiła punkty w Nowotańcu

Cosmos Nowotaniec zremisował z Wisłoką Dębica 1-1 w meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpaciej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 21. minucie meczu po strzale Piotra Laskowskiego, który uderzeniem w długi róg pokonał Łukasza Ćwiczaka.

Wyrównanie przyszło dopiero po przerwie. W 67. minucie Kamil Oślizło wyłożył piłkę Tomaszowi Kotowi, a ten wpakował piłkę do siatki.

W doliczonym czasie gry świetną okazję na zdobycie zwycięskiej bramki miał Dariusz Kantor, ale uderzenie najlepszego snajpera Wisłoki Dębica zatrzymało się poprzeczce.

Podopieczni Mirosława Kality wciąż są liderem 4 ligi podkarpackiej. W tabeli o pięć "oczek" wyprzedzają Wólczankę Wólka Pełkińska.

1-0 Laskowski (21)
1-1 Kot (67)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Podgórski (90. Śliwiak), Śmietana, Sobota, Badowicz - Sz. Pluskwik, Szałankiewicz, Gołda (60. Mikulec), Laskowski, Kuzicki - Zarzyka, (81. Szatkowski)

Wisłoka Dębica: Ćwiczak - Kot, Remu, Cieślik, Iwanowskij - Kantor, Juszkiewicz, Pęcak, Podlasek (90. Bała), Oślizło - Barycza

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Laskowski - Kot. Widzów: 600

źródło: polskieligi.net / Nowiny