2014-04-19 15:47:38

Czarni Jasło pokonali OKS Mokrzyszów

Czarni Jasło wygrali 2-1 z OKS-em Mokrzyszów Tarnobrzeg w meczu 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W meczu drużyn walczących o pozostanie na czwartoligoligowych boiskach górą zawodnicy Czarnych Jasło. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania. Ładnym strzałem za linii pola karnego popisał się Piotr Chrząszcz.

Czarni jeszcze przed przerwą mogli podwyższyć prowadzenie. Swoją okazje zmarnował Filip Świątkowski w 28. min, Grzegorz Munia w 36. min i chwilę później ponownie Świątkowski, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w słupek.

Niewykorzystane sytuacje miejscowych zemściły się zaraz po przerwie. Błąd obrońców gospodarzy wykorzystał Jacek Rożek i strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Od tego momentu niewiele ciekawego działo się na boisku. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów z lewej strony dośrodkował Rafał Grzesiak, a Damian Kulig pokonał bramkarza OKS Mokrzyszów. W przedłużonym czasie gry goście ambitnie walczyli do zmiany rezultatu, lecz wynik nie uległ już zmianie.

1-0 Chrząszcz (7)
1-1 Rożek (47)
2-1 Kulig (88)

Czarni: Bazan - Dziedzic, Szydło, Nabożny, Grzesiak, Munia (77. Tusiński), Chrząszcz, Szopa (90. Jamuła), Warchoł (17. Urban), Kulig, Świątkowski (78. Piwowar)

źródło: polskieligi.net / własne (B.M) / czarnijaslo.pl