2014-04-14 10:31:16

Wisłok Strzyżów wypunktowany w Tuczempach

Piast Tuczempy wygrał 4-1 z Wisłokiem Strzyżów w meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Po udanym oficjalnym debiucie Rafał Rajzer poniósł wysoką porażkę w Tuczempach.

Pierwszy gol dla miejscowych padł dopiero w 40. minucie po uderzeniu Łukasza Czuba, ale jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Grzegorz Gierczak trafiając z rzutu karnego.

W 58. minucie kontaktowego gola dla Wisłoka Strzyżów zdobył Radosław Adamski, ale już kilka minut później kolejną bramkę dla Piasta Tuczempy strzelił Tomasz Pasaj.

Wynik spotkania na 4-1 dla gospodarzy ustalił w 86. minucie Artur Łukasiewicz.

1-0 Czub (40)
2-0 Gierczak (45+1-karny)
2-1 Adamski (58)
3-1 Pasaj (64)
4-1 Łukasiewicz (86)

Piast: Nalepa - Kud, Wielgosz, Szuflita, Jaroch - Pasaj, Czub (46. Socha), Mikulec, Sas - Gierczak (55. Hołub), Iwański (72. Łukasiewicz)

Wisłok:  Zimny - Draga, Śliwa, Pasek, Włodyka - Adamski, Piechowiak Codello (71. M., Majewski), (46. Baran), Pałys -Adamczak, S. Majewski (46. Krok)

Sędziował: Artur Szelc z Krosna. Żółte kartki: Gierczak, Sas, Łukasiewicz - Codello, Draga, Adamski. Czerwona kartka: Baran (90+1, ostrty faul)

źródło: polskieligi.net / Piast Tuczempy