2014-04-12 20:24:38

Stal Stalowa Wola przegrała w Legionowie

Stal Stalowa Wola przegrała 0-1 z Legionovią w wyjazdowym meczu 24. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Pawła Wtorka mogli wyjść na prowadzenie już w 3. minucie spotkania po strzale Radosława Mikołajczaka, ale piłkę z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców Legionovii.

Dobra okazje mieli także Mateusz Argasiński (strzał z bliska) i Wojciech Fabianowski (sam na sam), ale w w obydwu przypadkach dobrze bronił golkiper gospodarzy.

Jedyny gol tego spotkania padł w doliczonym czasie pierwszej połowy. Piłkę w polu karnym otrzymał Marek Lendzion i pokonał Daniela Wołoszyna, który występował dziś pomiędzy słupkami bramki "Stalówki".

W drugiej połowie goście byli stroną dominującą, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi. Dla Stali to już trzecie kolejne spotkanie bez wygranej.

1-0 Lendzion (45+3)

Legionovia: Matracki - Goliński, Lendzion, Gurzęda, Karaszewski (19. Tlaga), Calderon (68. Janusiński), Tomczyk, Romańczuk, Wolski (88. Dankowski), Stańczyk (59. Ryndak), Czerkas

Stal: Wołoszyn - Czarny, Reiman, Żmuda, Sikorski, Łanucha (60. Juda), Bartkiewicz, Fabianowski, Argasiński, Kachniarz (63. Płonka), Mikołajczyk

Sędziował: Andrzej Chudy (Zabrze). Żółte kartki: Stańczyk, Tomczyk, Czerkas, Janusiński - Fabianowski, Sikorski, Reiman, Płonka

Tabela po sobotnich meczach 24. kolejki: 2 liga wschodnia 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / stalowka.pl