2014-04-05 23:14:36

Crasnovia pokonała Jedność w Niechobrzu

Piłkarze Crasnovii Krasne pokonali w meczu wyjazdowym Jedność Niechobrz 3-1. Gospodarze niemal godzinę grali w osłabieniu.

Wynik bezbramkowy utrzymywał się przez ponad pół godziny gry. W 33.minucie bramkarz drużyny Jedności faulował we własnym polu karnym. Sędzia wyrzucił za przewinienie Tomasza Kalandyka z boiska dyktując przy tym jedenastkę. Wynik otworzył Tomasz Pietrasiewicz.

Kolejne bramki dla gości, już po przerwie, strzelali ponownie Pietrasiewicz oraz pozyskany zimą Patryk Kwaśniczko.

Honorową bramkę dla Jedności strzelił... Radosław Kloc. Bramkarz Crasnovii który interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 1-3 (0-1)
0-1 Pietrasiewicz (35-karny)
0-2 Pietrasiewicz (49)
0-3 Kwaśniczko (66)
1-3 Kloc (86-samobójcza)

Crasnovii: (wyjściowy skład) Kloc - Kwaśniczko, Baran, Guzior, Gil, Rozborski, Smężęń, Parys, Omiotek, Stępień, Pietrasiewicz.

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / crasnoviakrasne.futbolowo.pl/