2014-03-08 16:57:01

Wyniki: 19. kolejka 2 ligi wschodniej (8 marca 2014)

Podobne tematy 2 liga wschodnia
Znamy już wszystkie wyniki sobotnich meczów 19. kolejki 2 ligi wschodniej (8 marca).

Największym zainteresowaniem kibiców cieszył się pojedynek Stali Stalowa Wola z Motorem Lublin.

W Derbach Wschodu dwukrotnie prowadzili goście, ale ostatecznie to "Stalówka" zdobyła trzy punkty. Zwycięskiego gola, w doliczonym czasie gry, strzelił Tomasz Płonka.

Nie mniej emocji było w pojedynku Olimpii Zambrów z Wisłą Puławy, w którym padło aż osiem bramek. Gospodarze przegrywali już 0-3, ale po przerwie - w ciągu zalegie 12 minut - zdołali odrobic straty. Końcówka jednak należała już do Wisły, która zdobyła jeszcze dwa gole i zwycieżyła 5-3.

Skromne zwycięstwo zaksięgowali gracze Siarki Tarnobrzeg, którzy pokonali 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki po bramce Konrada Stępnia.