2013-11-09 21:27:00

Resovia pokonała Avię Świdnik, ale rundę jesienną kończy na drugiej pozycji [WIDEO]

Resovia wygrała 4-1 z Avią Świdnik w wyjazdowym meczu 17. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Pomimo zwycięstwa rzeszowianie rundę jesienna kończą na drugim miejscu.

Podopieczni Romana Borawskiego nie mieli większych problemów z ograniem Avii Świdnik. Już do przerwy rzeszowianie prowadzili 2-0 po golach Mateusza Świechowskiego i Michała Ogrodnika.

W drugiej połowie kolejne gole dla Resovii zdobywali Wiesław Kozubek i Piotr Krawczyk.

Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w 88. minucie Michał Sadło ustalająć wynik spotkania na 1-4.

Pomimo wygranej piłkarze Resovii rundę jesienną 3 ligi lubelsko-podkarpackiej zakończyli na drugiej pozycji. Do prowadzącego JKS-u Jarosław tracą jeden punkt.

0-1 Świechowski (22)
0-2 Ogrodnik (40)
0-3 Kozubek (62)
0-4 Krawczyk (75)
1-4 Sadło (88)

Avia: Gieresz - Kowalski, Czępiński, Maciejewski, Lenart - Krawiec, Jankowski, Jeleniewski, Tarkowski - Białek, Mazurek

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Kozubek, Domoń, Jaroch - Brągiel, Nikanovych, Kaliniec (72. Madeja), Świechowski (85. Rop), Ogrodnik (78. Fedan) - Zieliński (58. Krawczyk)

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Widzów: 450 (w tym ok. 100 z Rzeszowa)

źródło: polskieligi.net / cwks-resovia.pl