2013-11-03 23:51:26

Niespodzianka w Malawie. Strumyk przegrał z Wisłokiem

Po serii 4 wygranych po rząd Strumyk Malawa niespodziewanie przegrał na własnym stadionie z autsajderem ligi Wisłokiem Strzyżów aż 1-4.

Kibice w Malawie z pewnością nie wierzyli własnym oczom, kiedy po pierwszych 45 minutach ich pupile przegrywali 0-3 po bramce Rafała Rajzera i dwóch kolejnych trafieniach Jakuba Kroka z ostatnim w tabeli Wisłokiem Strzyżów.

W drugiej połowie fani gospodarzy liczący na lepszą grę Strumyka doczekali się... czwartego gola dla gości. W ostatniej minucie regulaminowego czasu do bramki gospodarzy trafił Paweł Pałys.

Honorowa bramka dla miejscowych padła już w dodatkowym czasie meczu, a jej autorem był Konrad Cupryś.

STRUMYK MALAWA - WISŁOK STRZYŻÓW 1-4 (0-3)
0-1 Rajzer (19)
0-2 J.Krok (22)
0-3 J.Krok (45)
0-4 Pałys (90)
1-4 Cupryś (90)

źródło: polskieligi.net