2024-05-03 19:45:05

KS Wiązownica przegrał ze Starem Starachowice. Zdecydował gol samobójczy

KS Wiązownica przegrał w Starachowicach (fot. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
KS Wiązownica z trzecią porażką z rzędu. Tym razem podopieczni Valeriya Sokolenko przegrali ze Starem Starachowice 0-1 po samobójczym golu.

Jeden stały fragment gry rozstrzygnął losy dzisiejszego pojedynku w Starachowicach. Tym samym gospodarze przełamali się po dwóch remisach, a zespół z Wiązownicy zanotował trzecią porażkę z rzędu.

Już w 4. minucie po wrzutce z rożnego piłkę do własnej bramki skierował Kornel Kordas i w zasadzie ustalił wynik spotkania. W pierwszej połowie miejscowi mieli jeszcze swoje okazje. Strzał zza pola karnego Sławomira Dudy wybronił jednak bramkarz, a potem Jakub Głaz w polu karnym uderzył niecelnie.

Po zmianie stron KS Wiązownica mimo prób nie zdołał zniwelować jednobramkowej przewagi. Gospodarze dobrze bronili się do ostatniej minuty i ekipa z Wiązownicy znów musiała uznać wyższość rywali.

1-0 Kornel Kordas (4-gol samobójczy)

Star Starachowice: Natorski - Majdanewycz, Jagiełło Ż, Bracik, Stefański, Głaz (69. Cukrowski Ż), Kośmider Ż, Duda, Ambrozik (73. Kawecki), Szynka, Stanisławski (81. Śliwiński)