2024-04-20 18:04:36

Cosmos Nowotaniec zremisował ze Stalą Łańcut

Cosmos Nowotaniec zremisował 3-3 u siebie ze Stalą Łańcut w meczu 24. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Nie zawiódł szlagierowy mecz 24. kolejki 4. ligi podkarpackiej rozgrywany w Nowotańcu! Już w 7. minucie prowadzenie za sprawą trafienia Jaby Phkhakadze objęli gospodarze!

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź rywali. W 17. minucie bowiem Oskar Majda zdobył bramkę wyrównującą.

Dalsza część pierwszej połowy to typowa gra "cios za cios". Sporo się działo i obie drużyny miały swoje okazje. Nieco lepiej jednak wyglądali podopieczni trenera Grzegorza Pastuszaka, którzy na przerwę schodzili prowadząc. W doliczonym do pierwszej połowy czasie gry swoją drugą tego dnia bramkę zdobył Jaba Phkhakadze

Po przerwie inicjatywę przejęli goście, którzy już w 54. minucie zdołali wyrównać. Bramkę z rzutu karnego zdobył Wojciech Reiman. Niespełna cztery minuty później drużyna z Łańcuta po raz pierwszy w tym meczu objęła prowadzenie. W dogodnej okazji strzeleckiej znalazł się Patryk Róg i pewnie trafił do siatki rywali!

Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i już w 66. minucie zdołali wyrównać, a także jak się okazało, ustalić wynik całego spotkania. Bramkę na wagę punktu zdobył Nazar Verbnyy

Cosmos mimo straty punktów pozostał na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Stal natomiast spadła na trzecie miejsce kosztem Pogoni-Sokół Lubaczów.

1-0 Jaba Phkhakadze (7.)
1-1 Oskar Majda (17.)
2-1 Jaba Phkhakadze (45.)
2-2 Wojciech Reiman (54. kar.)
2-3 Patryk Róg (58.)
3-3 Nazar Verbnyy (66.)

Cosmos Nowotaniec
Stal Łańcut: Szpindor - Paczocha, Reiman, Majda, Róg, Stopyra, Więcek, Kardyś, Wójcik, Kocój, Makowski