2024-03-09 14:07:06

Wieczysta Kraków czterema bramkami pokonała Garbarnię Kraków

Wieczysta Kraków w drugiej połowie pokazała umiejętności strzeleckie i pokonała 4-0 Garbarnię Kraków.

Wieczysta Kraków w pierwszej kolecje rundy wiosennej 3.ligi gr IV pokonała jedną bramką zespół Wiślan Jaśkowice. Dziś do pojedynku stanęli z zespołem z tego samego miasta, Garbarnią Kraków. Krakowskie "derby" w pierwszej połowie nie przyniosły zbyt wielu emocji, a piłka nie zatańczyła w siatce ani razu.

Wieczysta Kraków w drugiej części nabrała wiatru w żagle

Zdecydowanie więcej energii dało się wyczuć w drugiej odsłonie. Po niemal dziesięciu minut od przerwy gospodarze objęli prowadzenie, a autorem gola był Manuel Torres. Wieczysta szła za ciosem, a worek z bramkami zaczął sie rozwiązywać. Tylko dwie minuty później ponownie podopieczni Sławomira Peszko podwyższyli rezultat. Na 2-0 celny był Michał Fidziukiewicz.

Miejscowym cały czas było mało. W 80.minucie na listę strzelców dopisał sie Dawid Kiedrowicz, a zwycięstwo przypieczętował na chwilę przed końcem podstawowego czasu gry Christoph Knasmullner. Wieczysta dopisała kolejne punkty i stanowczo umocniła się na pozycji lidera w 3-ligowej tabeli.

1-0 Manuel Torres (54)
2-0 Michał Fidziukiewicz (56)
3-0 Dawid Kiedrowicz (82)
4-0 Christoph Knasmullner (88)

Wieczysta: Bąk, Kasolik, Pazdan, Pietrzak - Torres, Góralski, Trąbka, Swędrowski, Kiedrowicz - Fidziukiewicz.
Garbarnia: Zagórowski, Czekaj, Klec, Żurek, Durda, Sutor, Sowiński, Kardas, Nowak, Grzybowski, Kajpust.