2024-02-17 15:04:31

sparing: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-Siarka Tarnobrzeg 1-3

Siarka Tarnobrzeg wygrała sparing z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim 3-1. W drugiej połowie zagrał najnowszy bramkarz.

Siarka Tarnobrzeg zdecydowanie lepiej weszła w sparing ze swoim ligowym rywalem, KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim, który toczył się na zasadach 2x60 minut. Już na samym początku padły dwa gole, których autorym byli Dawid Lisowski i Piotr Cichowski.

Następnie bramkę kontaktową zdobyli gospodarze, a ta sztuka udała się Michałowi Jarzynce. Gola na 3-1 dołożył dla Siarki jeszcze Michał Bierzało. Na drugą połowę w siatce stanął najnowszy nabytek tarnobrzeżan, Andriy Artym - który dzisiaj oficjalnie dołączył do zespołu.

Bramki dla KSZO: Michał Jarzynka
Bramki dla Siarki: Dawid Lisowski, Piotr Cichowski i Michał Bierzało

Siarka I połowa: Zoch - Bieniarz, Bierzało, Szymocha, testowany - P. Lisowski, Kaliniec, D. Lisowski - Cichocki, Iwao, Orlik.
II połowa: Artym - Misztal, Woś, Kumorek, Świgut - Jodłowski, Marszalik, Feret - Zwolski, Prusiński, testowany.