2024-02-13 13:10:06

Edvin Muratović: Nie mogę się doczekać kolejnych meczów

W pierwszym meczu po przerwie zimowej Resovia zremisowała z Wisłą Płock 2-2. Zobaczcie, co o minionym spotkaniu mówił Edvin Muratović w wywiadzie udzielonym mediom klubowym.

- Moje odczucia są bardzo dobre. Myślę, że zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem i zarazem bardzo mocnym. W pierwszej połowie myślę, że byliśmy lepszą drużyną i mieliśmy dużo okazji do strzelenia gola. Niestety nie mogliśmy tego zrobić- mówił Edvin Muratović w rozmowie z rzecznikiem prasowym klubu.

- W drugiej połowie przez pierwsze dwadzieścia minut straciliśmy kontrolę nad grą, tracąc zbyt łatwo dwa gole. Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciliśmy na 2-2. To bardzo ważne dla mentalu drużyny-dodał.

Edvin Muratović: Kolejne mecze są dla nas bardzo ważne

- To było bardzo ważne, żeby zremisować pod względem mentalnym oraz dobrego klimatu w szatni. Oczekuję kolejnego spotkania i mam nadzieję, że wygramy. Dwa, trzy kolejne mecze są dla nas bardzo ważne i już nie mogę się ich doczekać- powiedział Edvin Muratović.