2024-02-12 20:02:06

Kacper Chełmecki po sparingu z Avią: Nie możemy się doczekać pierwszego ligowego meczu

Stal Stalowa Wola rozbiła w ostatnim sparingu Avię Świdnik 5-1. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział zawodnik 'Stalówki", Kacper Chełmecki.

-Zagraliśmy dobrze, byliśmy skuteczni. Graliśmy szybko i robiliśmy to, czego nam brakowało wcześniej- zdobywaliśmy wyższe tercje. Przenosiliśmy z obrony, z otwarcia piłki w drugą i trzecią tercję i zdobywaliśmy przez to dużo przestrzeni na połowie przeciwnika.- podumował Chełmecki.

"Nie możemy się doczekać ligowych meczów"

-Początek był ciężki, bo nie mogłem trenować na 100 procent, ale teraz już staram się wrócić i przygotować na ligę, żeby była jak najlepsza forma- skomentował zawodnik swoje przygotowania.

Napastnik jest głodny gry w lidze -Okres przygotowawczy był ciężki, ale już nie możemy się doczekać pierwszego ligowego meczu. Nie wiem czy będę w podstawowej jedenastce, o to trzeba pytać trenera.