2024-02-07 16:56:11

sparing: Stal Stalowa Wola - Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0

Stal Stalowa Wola rozegrałą kolejny sparing w trwającym okresie przygotowawczym. W Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego pokonali 2-0 czwartoligową Pogoń-Sokół Lubaczów.
Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej odsłonie na listę strzelców wpisali się: Adam Imiela i Lucjan Klisiewicz

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów

1-0 Adam Imiela (75)
2-0 Lucjan Klisiewicz (80)

Stal Stalowa Wola: Wojciech Muzyk (31. Mikołaj Smyłek) - Damian Urban, Łukasz Furtak, Jakub Kowalski, Dominik Maluga, Arkadiusz Ziarko, Dominik Kościelniak, Bartosz Pioterczak, Bartosz Wiktoruk, Łukasz Soszyński, Sebastian Strózik.
Druga połowa: Mikołaj Smyłek (61. Tomasz  Zieliński) - Jakub Banach, Łukasz Furtak, Łukasz Seweryn, Oskar Bystrek, Jakub Górski, Michał Mydlarz, Adam Imiela, Olivier Sukiennicki, Kacper Chełmecki, Lucjan Klisiewicz. Ponadto grali: Maciej Wojtak, Igor Fedejko, Kacper Wydra.
Pogoń-Sokół Lubaczów: Tomasz Siryk, Kamil Rębisz, Mateusz Gul, Sebastian Duda, Maciej Grabowski, Lucas Guedes, Vladyslav Roslyakov, Kacper Rop, Grzegorz Gawle, Szymon Dziadosz, Kamil Matofij
Druga połowa: Kacper Ważny, Jakub Szczybyło, Dawid Król, Jakub Lorenc, Sebastian Kot, Paweł Hass, Krystian Basznianin, Michał Sitek, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II.