2024-02-03 15:10:17

sparing: JKS Jarosław- Izolator Boguchwała 2-1

JKS Jarosław wygrał sparing z Izolatorem Boguchwała (fot. Damian Kuziora)
JKS Jarosław okazał się lepszy w sobotnim sparingu z Izolatorem Boguchwała, w którym wygrał 2-1.

JKS Jarosław już w pierwszej połowie wykazał się większą skutecznością od Izolatora Boguchwała. Na stadionie przy ul. Piekarskiej w Jarosławiu do przerwy sparingu gospodarze ustrzelili dwie bramki. Celny był dwuktortnie Piotr Pindak, z czego druga z bramek padła po rzucie karnym.

W drugiej odsłonie Izolator oddał dobry strzał, który pozwolił im na zdobycie bramki kontaktowej. Jej autorem był Marcin Krajewski.

sparing: JKS Jarosław- Izolator Boguchwała 2-1 (2-0)

1-0 Piotr Pindak
2-0 Piotr Pindak (rzut karny)
2-1 Marcin Krajewski