2023-10-31 17:44:00

Relacja NA ŻYWO: Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice! [RELACJA LIVE ONLINE]

Relacja na żywo z meczu Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Początek meczu o godz. 19:00. Zapraszamy na relację live.

Mecz Stali Rzeszów z Puszczą Niepołomice na żywo będziecie mogli śledzić poniżej. Zapraszamy na tekstową relację na żywo z tego pojedynku.

Puchar Polski: Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice [RELACJA NA ŻYWO]

Mecz Stal Rzeszów vs Puszcza Niepołomice rozpocznie się we wtorek 31 października o godz. 19:00. Będzie to 1/16 finału rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Poniżej publikować będziemy informacje prosto ze stadionu Miejskiego "Stal" w Rzeszowie - będzie to tekstowa relacja na żywo. Bądźcie z nami!

Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice 1-0 (1-0)

1-0 Sebastien Thill (45+1)

Stal Rzeszów: Bieszczad- Warczak (90. Cesar Pena), Góra, Kościelny, Simcak, Danielewicz, Łysiak, Thill (82. Bukowski), Kłos (82. Wachowiak), Diaz, Prokić

Rezerwowi: Wrąbel, Adler, Sadłocha, Wachowiak, Piątek, Wrona, Pena, Bukowski, Paśko

Puszcza Niepołomice: Wróblewski- Yakuba (79.Mesanović), Mroziński (46. Zapolnik), Siemaszko (46. Stec), Tomalski, Cholewiak, Koj, Craciun, Majchrzak, Hajda (67. Walski), Poczobut

Rezerwowi: Zych, Walski, Stec, Gil, Mesanovic, Zapolnik, Sołowiej, Pieprzyca Kramarz

Sędziuje: Piotr Szypuła

żółte kartki: Piotr Mroziński (22), Roman Yakuba (38), Krzysztof Danielewicz (69), Marek Zub (69), Gerard Bieszczad (71), Artur Craciun (80)

czerowna kartka: Łukasz Góra (62. dwie żółte)

--------------------------------
90+6' Stal Rzeszów pokonała Puszczę Niepołomice 1-0 i melduje się w 1/8 finału Pucharu Polski!

90+6 Koniec spotkania! Sporo kontrowersji, po ostanim gwizdku sędzia rozdał jeszcze dwie żółte kartki.

90+6 Rzut rożny dla Puszczy Niepołomice! Wszyscy zawodnicy łącznie z bramkarzem gości w polu karnym.

90+5 Wszyscy kibice dopingują na stojąco, Stal Rzeszów coraz bliżej 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski.

90+3' Adler wypuszcza Jesusa Diaza, ale nic z tego. Arbiter sygnalizuje spalonego.

90' Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90' Gerard Bieszczad leży w swoim polu karnym!

88' Krystian Wachowiak powalczył w tercji obronnej Puszczy i wywalczył rzut rożny.

85' Odpowiedź gości. Wrzutka z prawej strony, główkuje Kamil Zapolnik, ale nad poprzeczką.

83' Puszcza coraz bardziej się odkrywa, a Stal Rzeszów rusza z groźnymi kontrami. Adler zagrał do Jesusa Diaza, a potem Krystian Wachowiak uderzył nad bramką.

81' Rzut wolny dla Stali Rzeszów, ale bardzo niecelnie uderzał Wiktor Kłos.

80' Żółtą kartką za faul na Jesusie Diazie ukarany został Artur Craciun.

79' Na dzisiejszym spotkaniu obecnych jest 1557 widzów.

76' Po rożnym goście domagają się rzutu karnego za zagranie ręką, jednak arbiter pozostaje niewzruszony. Przypominamy, że na tym meczu nie ma VAR-u.

76' Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Puszczy Niepołomice. Goście domagają się rzutu karnego za zagranie ręką, jednak arbiter pozostaje niewzruszony.

75' Kontra Stali Rzeszów. Piłkę na własnej połowie przejął Adler, ruszył lewą stroną, dograł w pole karne do Jesusa Diaza, a ten z 5. metrów trafił prosto w bramkarza.

74' Krzysztof Danielewicz zajął miejsce Łukasza Góry na środku obrony. W posiadaniu piłki raczej Puszcza, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

71' Gerard Bieszczad ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry!

70' Zagrożenie ze strony Puszczy Niepołomice. Michał Walski uderzał z narożnika pola karnego, Bieszczad z problemami odbija piłkę przed siebie.

69' Krzysztof Danielewicz i trener Marek Zub ukarani żółtą kartką.

67' Zmiana w Puszczy. Wchodzi Michał Walski za Wojciecha Hajdę.

64' Rzut wolny dla Puszczy Niepołomice. Piłka w pole karne, ale wychodzi na aut bramkowy.

62' Stal Rzeszów gra w dziesiątkę! Łukasz Góra najpierw został ukarany żółtą kartką za faul na Michale Koju, a potem za odkopanie piłki w jednego z zawodników arbiter pokazał mu drugi żółty kartonik.

58' Druga połowa dość spokojna. Za wiele nie dzieje się na boisku.

53' Z kontrą wychodzi Jesus Diaz, wypuścił Senastiena Thilla, ten powalczył z obrońcą, potem wrzutka w pole karne, ale nic z tego nie wynika.

48' Odważnie próbują ruszyć goście, ale od razu na spalonym jeden z zawodników.

46' Zaczynamy drugą część spotkania.

46' W przerwie dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Schodzi Siemaszko i Mroziński, a w ich miejsce pojawili się Stec i Zapolnik.

I POŁOWA

45+1 Koniec pierwszej połowy. 1-0 dla Stali Rzeszów.

45+1 Piłkę z prawej strony boiska wrzucił Patryk Warczak, a  głową do bramki skierował ją Sebastien Thill! Gospodarze na prowadzeniu.

45+1 GOOOOOOL dla Stali Rzeszów!!!!!

45' Jedna minuta doliczona do podstawowego czasu gry pierwszej połowy.

45' Wrzutka z lewej strony, Siemaszko niepilnowany na szóstym metrze uderzał, ale za słabo, aby pokonać Bieszczada.

45' Doskonała okazja Puszczy Niepołomice. Mroziński uderzał z narożnika pola karnego, ale dobrze interweniuje Bieszczad.

43' Bartłomiej Poczobut podaje do Majchrzaka, ale ten fatalnie spudłował.

41' Piłkarze Stali wysoko wybili piłkę, bramkarz Puszczy skiksował na 20. metrze i wybił ją na aut.

41' Akcja lewą stroną Puszczy Niepołomice, wrzutka w pole karne, ale nikt nie zdołał tego przejąć.

39' Seria rzutów rożnych dla Stali Rzeszów, ale nic z tego nie wynika.

38' Faul w narożniku boiska Puszczy Niepołomice i żółtą kartką ukarany został Roman Yakuba.

36' Siemaszko wrzuca piłkę na głowę Jordana Majchrzaka, a ten uderza minimalnie obok słupka. Puszcza w natarciu.

35' Mogła odpowiedzieć Puszcza, ale z piłką w polu karnym minął się Siemaszko.

34' Kąśliwe uderzenie Danielewicza, kolejny raz broni golkiper Puszczy.

34' Stal Rzeszów zaczyna coraz bardziej przeważać!

33' Nalepsza okazja godpodarzy!. Prawą stroną ruszył Warczak wbił piłkę w pole karne, bramkarz interweniował, potem znów dobijał Prokic, ale kolejny raz znakomicie w bramce Wróblewski.

29' Gra nieco się uspokoiła, obie drużyny próbują, ale walka toczy się głównie w środku pola.

24' Znakomicie z rzutu wolnego przymierzył Krzysztof Danielewicz, a jeszcze lepiej interweniował golkiper Puszczy, sprował piłkę na słupek, a ta potem wyszła na rzut rożny.

22' Żółtą kartką za faul na Jesusie Diazie ukarany został Piotr Mroziński.

17' Doskonała okazja dla gospodarzy. Po wrzutce z rzutu rożnego, główkował Łysiak, golkiper Puszczy sparował piłkę przed siebie, a potem zagrożenie oddalili obrońcy.

9' Kolejna dobra akcja Stali Rzeszów. Wrzutka w pole karne, uderzał Warczak, bramkarz wypluł piłkę do której potem dopadł Prokic, ale nie zdołał jej opanować i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

8' Stal Rzeszów w ataku. Rozegranie piłki od prawej strony do Krzysztofa Danielewicza, a ten z okolicy 20. metra uderzył nad poprzeczką. Kibice wstali z miejsc, ale nic z tego.

6' Na murawie leży Wojciech Hajda, prawdopodobnie nabawił się kontuzji.

4' W pierwszych minutach częściej przy piłce utrzymują się piłkarze z Niepołomic i próbują kreować swoje akcje na połowie Stali Rzeszów.

2' Pierwszy strzał po stronie gości. Z okolicy 18. metrów uderzał Michał Koj, ale prosto w ręce Gerarda Bieszczada.

1' Zaczynamy!

godz. 18:59

Piłkarze są już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

godz. 18:50

Pogoda w Rzeszowie nie rozpieszcza. Piłkarze obydwu drużyn są już po rozgrzewce. Za niespełna dziesięć minut początek spotkania.

godz. 18:40

W składzie Stali rzeszów z powodu kontuzji zabrakło Manolo i Szymona Kądziołki. Natomiast Szymon Łyczko jest już w drodze na MŚ U-17.

godz. 18:20

godz. 18:15

Znamy zestawienie Stali Rzeszów! Zobaczcie kogo desygnował do gry Marek Zub!

godz. 18:10

godz. 18:05

Znamy skład Puszczy Niepołomice na mecz ze Stalą Rzeszów!

godz. 17:58

Dotychczas Stal Rzeszów z Puszczą Niepołomice mierzyła się dokładnie osiem razy. Bilans pojedynków jest remisowy. Trzy zwycięstwa "Biało-niebieskich", trzy ekipy z Niepołomic i dwa remisy. Ostatni raz oba zespoły rywalizowały ze sobą w ubiegłym sezonie na pierwszoligowym froncie.

godz. 17:51

Zobaczcie, co przed tym meczem mówił szkoleniowiec Puszczy Niepołomice- Tomasz Tułacz

godz: 17:45

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania 1/16 Fortuna Puchar Polski pomiędzy MKS Puszczą Niepołomice a Stalą Rzeszów będzie Piotr Szypuła. Na liniach pomagać mu będą Sławomir Kowalewski i Daniel Wiejowski, a za sprawy techniczne odpowiadać będzie Mariusz Myszka. Spotkanie odbędzie się bez udziału systemu VAR.

godz: 17:40

Bramy stadionu są już otwarte. Pojedynek pomiędzy Puszczą Niepołomice a Stalą Rzeszów nie będzie transmitowany, dlatego tym bardziej zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.

godz. 17:37

Przed nami ciekawy pojedynek między beniaminkiem PKO Ekstraklasy - Puszczą Niepołomice oraz pierwszoligową Stalą Rzeszów w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.