2023-10-19 09:59:00

Dziewięć bramek i kolejne zwycięstwo Eurobusu Przemyśl! Tym razem pokonali WE-MET FC Kamie­nica Kró­lew­ska

W emo­cjo­nu­ją­cym spo­tka­niu Euro­bus Przemyśl zmie­rzył się z dru­żyną WE-MET FC Kamie­nica Kró­lew­ska. Gospo­da­rze roz­po­częli mecz z impo­nu­ją­cym impe­tem, zda­jąc się być zde­ter­mi­no­wani, by poko­nać rywali.

Po zale­d­wie dwóch minu­tach gry Eryk Kieł­basa świet­nie wyko­rzy­stał rzut wolny wyko­ny­wany przez Hri­ho­rija Zankę i otwo­rzył wynik spo­tka­nia. Tym samym Eurobus Przemyśl objął prowadzenie w meczu z WE-MET FC Kamie­nica Kró­lew­ska.

Kolejne dwie minuty przy­nio­sły kolejną bramkę dla Euro­busa. Arka­diusz Wiel­gosz zna­lazł Seba­stiana Paw­laka, który zręcz­nie zwo­dził obrońcę i umie­ścił piłkę w siatce. Ostatnim strzelcem dla Eurobusu w tej połowie był Wanat, który umieścił piłkę w siatce w 17min. Następnie strzelali goście. Najpierw Mateusz Madziąg w 17 minucie oraz Milinton Tijerino chwilę później.

Dla Euro­busu Prze­myśl druga połowa była okre­sem dal­szej domi­na­cji. Vitinho zdo­był bramkę dla swo­jego zespołu w 24. minu­cie, roz­sze­rza­jąc prze­wagę Euro­busu. W 30. minu­cie Hri­ho­rij Zanko doło­żył się swoją bramkę, utrzy­mu­jąc prze­wagę gospo­da­rzy.

WE-MET FC Kamie­nica Kró­lew­ska nie zamie­rzała się pod­da­wać i kon­ty­nu­owała walkę o odro­bie­nie strat. Tije­rino zdo­był bramkę dla gości w 33. minu­cie, zbli­ża­jąc ich do rywali. Jednak wynik meczu na 5-4 ustalił Bryan Mera w ostatniej sekundzie meczu.

Warto przyj­rzeć się bli­żej wystę­powi Artura Kuźmy, bram­ka­rza gospodarzy, który ode­grał klu­czową rolę w tym emo­cjo­nu­ją­cym spo­tka­niu. Kuźma oka­zał się praw­dzi­wym boha­te­rem tej rywa­li­za­cji, bro­niąc swoją bramkę z deter­mi­na­cją i sku­tecz­no­ścią.

Należy rów­nież wspo­mnieć, że Eryk Kieł­basa otrzy­mał drugą żółtą kartkę w 37 minu­cie, co osta­tecz­nie zakoń­czyło się czer­woną kartką.

Eurobus Przemyśl - WE-MET FC Kamie­nica Kró­lew­ska 5-4 (3-2)

1-0 Eryk Kieł­basa (2:08 min)
2-0 Sebastian Paw­lak (4:09 min)
3-0 Mateusz Wanat (16:26 min)
3-1 Mateusz Madziąg (16:50 min-karny)
3-2 Milinton Tije­rino (17:44 min)
4-2 Vitinho (23:18 min)
5-2 Zanko (29:12 min)