2023-10-14 20:43:10

Igloopol Dębica lepszy od rezerw Stali Rzeszów!

Igloopol Dębica dopisał kolejny komplet punktów. Podopieczni Łukasza Cabaja pokonali na własnym boisku rezerwy Stali Rzeszów 2-1.

Pierwsza połowa całkowicie toczyła się pod dyktando miejscowych. Igloopol kreował grę i na przerwę schodził z dwubramkową zaliczką.

Już w 10. minucie po wrzutce z rzutu rożnego celnie główkował Mateusz Peda i futbolówka wpadła do bramki tuż przy słupku. W 40. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie również za sprawą stałego fragmentu gry. Tym razem po rzucie wolnym celnie głową uderzył Marcin Stefanik.

Po zmianie stron podopieczni Sławomira Szeligi nieco się ożywili i szukali swoich szans na zmniejszenie strat. Udało im się to jednak dopiero w doliczonym czasie gry po bramce samobójczej jednego z piłkarzy Igloopolu.

Sławomir Szeliga: Nie wyszliśmy na pierwszą połowę

- Nie mogę nic dobrego powiedzieć, jeśli chodzi o pierwszą połowę, bo praktycznie nie wyszliśmy na nią. W przerwie poszły mocniejsze słowa i w tę drugą połowę trochę inaczej weszliśmy, zaczęliśmy coś kreaować, jednak pyrznosiło to mierny skutek- powiedział po tym spotkaniu szkoleniowiec Stali II Rzeszów.

Łukasz Cabaj: Najważniejsze są trzy punkty

- Był to mecz dwóch połów. Pierwsza zdecydowanie pod nasze dyktando, w drugiej zostaliśmy w pewien sposób zepchnięci do narożnika i całe szczęście, że ta bramka padła tak późno. Jest rozczarowanie po tej drugiej połowie- mówił szkoleniowiec Igloopolu Dębica.

Pierwsza zdecydowanie ze wskazaniem na naszą korzyść i mogliśmy ten mecz zamknąć. W drugiej połowie to trochę my zostaliśmy w szatni, natomiast najważniejsze jest to, że księgujemy trzy punkty- dodał Łukasz Cabaj.

1-0 Mateusz Peda (10)
2-0 Marcin Stefanik (40)
2-1 (?)-gol samobójczy (90)