2023-10-01 11:10:58

Igloopol Dębica lepszy od rezerw Resovii

Igloopol Dębica na własnym stadionie pewnie ograł rezerwy Resovii 3-0. Dla ekipy "Morsów" było to piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Początek spotkania znakomicie ułożył się dla miejscowych, którzy objęli prowadzenie już w 12. minucie. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Filip Leśniak.

Jeszcze przed zmianą stron Igloopol Dębica podwyższył prowadzenie. Golkiper Resovii wybił futbolówkę, która trafiła do Aleksandra Okonia, a później przejął ją Patryk Cyganowski i wpakował do siatki.

Podopieczni Łukasza Cabaj przypieczętowali zwycięstwo trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Marcin Stefanik dograł do Wojciecha Kosa, a ten podwyższył na 3-0.

1-0 Filip Leśniak (12)
2-0 Patryk Cyganowski (35)
3-0 Wojciech Kłos (87)

Igloopol Dębica: Maciąg – Olivieira ż, Pawłowski ż, Hanauer, Leśniak (89 Jaszcz), Stefanik, Peda, Wojtyło (90 Solarz), Buda ż (78 Dzióbak), Cyganowski (82 Susz), Okoń (67 Kos)

Resovia II: Sujecki (46 Rakus) – Czapniewski ż (46 Borkanov), Zybała ż, Chuchro żżcz84, Modrzejewski ż, Pirnach, Drelicharz (59 Ziemba), Bielenda, Maćkowiak (76 Caci), Karcz ż, Kotecki (46 Marciniec ż)