2023-09-26 10:07:00

Grad goli w Przemyślu! Eurobus Przemyśl zremisował z Legią Warszawa

Mecz fut­salu pomię­dzy Euro­bu­sem Prze­myśl a Legią War­szawa dostar­czył kibi­com wiele emo­cji i nie­za­po­mnia­nych chwil. To spo­tka­nie oka­zało się praw­dzi­wym wido­wi­skiem, które dostar­czyło wielu powo­dów do eks­cy­ta­cji.

Pierw­sza połowa była zde­cy­do­wa­nie zdo­mi­no­wana przez Legię War­szawa. W 13. minu­cie meczu David­son, pił­karz Legii, otwo­rzył wynik, strze­la­jąc pierw­szą bramkę dla swo­jego zespołu. Euro­bus Prze­myśl szanował piłkę lecz Legioniści przeważali i nacierali raz po raz i gdyby nie świetna postawa bramkarza Artura Kuźmy ekipa z Przemyśla straciła by więcej bramek.

Druga połowa rozpoczęła się od szybko strzelonej bramki przez David­sona w 22 minucie, lecz Euro­bus Prze­myśl poka­zał cha­rak­ter i szybko odro­bił straty. Naj­pierw w 28. minu­cie Lebid zdo­był bramkę dla swo­jego zespołu, a już minutę póź­niej Bala strzelił gola dla Euro­busu i było 2:2.

Legio­ni­ści odpo­wie­dzieli bramką Nuno Chuvy w 31. minu­cie, ale Euro­bus nie zwal­niał tempa. W 33. minu­cie Kiel­basa tra­fił do bramki, wyrów­nu­jąc stan meczu, a w 35. minu­cie Wanat dał swo­jej dru­ży­nie pro­wa­dze­nie.

Naprze­mienna rywa­li­za­cja była fascy­nu­jąca dla kibi­ców, ale osta­tecz­nie wynik meczu usta­lił się w 37. minu­cie, gdy Pinto strze­lił bramkę dla Legii War­szawa, ustalając wynik spotknia na 4:4. W koń­cówce meczu obie dru­żyny miały po rzucie karny, ale nie­stety nie potra­fiły ich wyko­rzy­stać, co tylko dodat­kowo pod­kre­śliło dra­ma­tur­gię spo­tka­nia.

To było z pew­no­ścią emo­cjo­nu­jące star­cie, które poka­zało, że w fut­salu ni­gdy nie można być pew­nym wyniku do ostat­niego gwizdka sędziego. Kibice mieli oka­zję cie­szyć się z wido­wi­ska peł­nego bra­mek i zwro­tów akcji, a mecz zakoń­czył się spra­wie­dli­wym remi­sem 4:4.

Euro­bus Prze­myśl 4-4 (0-1)

0-1 – 12.39 David­son Silva
0-2 – 21.09 David­son Silva
1-2 – 27:40 Jaro­sław Łebid
2-2 – 28:04 Kamil Bała
2-3 – 30:35 Nuno Chuva
3-3 – 32:55 Eryk Kieł­basa
4-3 – 34:43 Mate­usz Wanat
4-4 – 36:47 Rui Pinto

Euro­bus Przemyśl:  1. Artur Kuźma – 11. Eryk Kieł­basa, 10. Mate­usz Wanat, 44. Gri­go­rij Zanko – 99. Kamil Bała
rezerwa: 12. Roman Koł­tok, 2. Eryk Sarzyń­ski, 5. Vic­tor Diego, 7. Cri­stian Neme, 21. Łukasz Rud­nicki, 22. Seba­stian Paw­lak, 23. Jaro­sław Łebid, 88. Damian Dem­ski

Legia Warszawa:  16. Tomasz War­szaw­ski – 10. Rui Pinto, 7. Andre Luiz, 34. Nuno Chuva – 97. David­son Silva
rezerwa: 13. Igna­cio Casil­las, 18. Michał Sob­ków, 9. Michał Klaus, 11. Ser­gio Mon­te­iro, 17. Maciej Pikie­wicz, 32. Krzysz­tof Flis, 50. Mykyta Sto­ro­żuk, 81. Mariusz Milew­ski