2023-09-24 13:51:14

Igloopol Dębica okazał się lepszy od Sokoła Kolbuszowa Dolna

Igloopol Dębica zapisał dziś sobie trzy punkty do czwartoligowego konta! "Morsy" pokonały na wyjeździe Sokoła Kolbuszowa Dolna.

W Kolbuszowej Dolnej na pół godziny przed niedzielnym południem rozpoczęło się czwartoligowe spotkanie, w którym tamtejszy Sokół podjął walkę z Igloopolem Dębica. Jak się okazało to gospodarze lepiej weszli w mecz i wysunęli się na prowadzenie w 34.minucie za sprawą Kacpra Misiaka.

"Morsy" nie potrafiły odpowiedziećna tym etapie  i na przerwę to Sokół zszedł z niewielką nadwyżką nad rywalami. Sytuacja odmieniła się w około 72 .minucie pojedynku, Igoopol wziął sie do pracy wyrównując rezultat, a trzy minuty później strzelając gola na 1-2. Taka kolej rzeczy spowodowała, że to goście zgarnęli pełną pulę w tym spotkaniu.

Za tydzień Sokół zagra na wyjeździe z Izolatorem Boguchwała, natomiast dębiczanie ugoszczą rezerwy Resovii.

1-0 Kacper Misiak (34)
1-1 (72)
1-2 (75)

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 9. kolejki:

Proszę redakcje o zaprzestanie pisania nieprawdy. igloopol jest z Pustni( koło Dębicy) a nie z Dębicy.

widz 2023-09-24 14:31:47

Nie da się patrzeć na tą kopaninę. Sokół nie ma żadnego pomysłu na grę - chyba coś się niedobrego dzieje w szatni, bo niestety już kolejny raz zaczynamy dobrze a kończymy fatalnie. Ten skład musi zostać przemeblowany. Widać, że nadzieje pokładane w co poniektórych zawodnikach mocno ich przerosły a niektórzy są już niestety za słabi na 4 ligę.

mors 2023-09-24 14:35:14

Nie dało się patrzeć na obie drużyny. Cały czas powtarzam,że Cabaj musi stracić pracę. Dziś szczęśliwie się udało,ale znów gra bardzo słaba. Wyglądamy bardzo słabo kondycyjnie jakby nie mieli siły biegać chłopaki. Sezon można jeszcze uratować,więc Wienio otrząśnij się w porę.

Miki 2023-09-24 16:20:08

No jak się 3 100% nie strzela to się nie ma co dziwić. Ten pseudo napastnik z Sokola spierdo.... cały mecz

Morsy 2023-09-24 16:40:47

Brawo, są sukcesy w CLJ potwierdzające, że mamy jedną z najlepszych szkółek w tej części Polski i jest walka w lidze wojewódzkiej seniorów.

Kibic SOKOŁA 2023-09-24 22:59:27

Trenerzy z SOKOŁA do wyrzucenia dwóch trenerów a wyniki wstyd !!! PREZES otwórz oczy !!!!

Klb dolna 2023-09-25 13:56:42

W sokole potrzebny jest jeden porządny trener a nie kilku słabych

Luki 2023-09-25 19:03:08

Widać że te niby wzmocnienia kompletnie nic nie dały. W tym meczu Sokół powinien wygrać bo miał do tego wiele okazji ale Nowak, mimo wielu strzrlonych bramek , nie potrafi strzelić do pustej. Co to za napastnik że misi mieć co najmniej 5 sytuacji żeby strzelić jedna. Tu trener nic nie zmieni tu trzeba połowę składu wypier....