2023-09-09 16:11:39

Wisłok Wiśniowa zremisował dzisiaj z Igloopolem Dębica

W pojedynku Wisłoka Wiśniowa z Igloopolem Dębica nie wyłoniono dziś zwycięzcy. Mecz zakończył się remisowym wynikiem 2-2.

Dziś w ramach 7.kolejki 4.ligi podkarpackiej Wisłok Wiśniowa ugościł na własnym terenie ekipę Igloopolu Dębica. Obie drużyny w poprzedniej kolejce zaliczyły porażki i podrażnione tym faktem miały nadzieję na zdobycie trzech punktów w tym starciu.

Jako pierwsi do bramki trafili w 13.minucie gospodarze. Wyrównać udało się Igloopolowi na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy. Druga ponownie rozpoczęła się na korzyć Wisłoka, który w 55.minucie ponownie wyszedł na prowadzenie. "Morsy" nie chciały tak zpostawić tej sytuacji i zdołały wyrówać wynik do 2-2. Warto nadmienić, iż obie bramki dla miejscowych ustrzelił Krzysztof Kasperkowicz.

Za tydzień drużyna z Wiśniowej uda się do Boguchwały, by podjąć walkę z Izolatorem. Igloopol ugości u siebie Koronę Rzeszów.

1-0 Krzysztof Kasperkowicz (13)