2023-09-02 22:03:11

Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z KKS-em Kalisz!

Dobra postawa w bramce Mikołaja Smyłka nie zdołała uchronić "Stalówki" przed czwartą porażką w tym sezonie. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego przegrali 0-1 z KKS-em Kalisz i po tym spotkaniu znajdują się w strefie spadkowej.

Na kolejne wyjazdowe starcie Stal Stalowa Wola udała się do Kalisza, aby zmierzyć się z miejscowym KKS-em. Faworytem tego spotkania byli gospodarze, którzy po ostatniej porażce z rezerwami ŁKS-u tym bardziej chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością.

Miejscowi od początku ruszyli odważnie. Już w 4. minucie sprzed pola karnego uderzył Hubert Sobol, a Mikołaj Smyłek wypiąstkował to uderzenie na rzut rożny. KKS Kalisz minimalnie przeważał i w 16. minucie znów groźnie zrobiło się pod bramką Stalówki. Kamil Koczy zagrał w pole karne tam najwyżej wyskoczył Sobol, jednak tym razem piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

W 32. minucie kolejny raz znakomicie w bramce spisał się Mikołaj Smyłek i dwukrotnie uratował gości przed utratą bramki. Dziesięć minut później w końcu pojawiło się dogodna sytuacja dla podopiecznych Irenusza Pietrzykowskiego. Mydlarz zagrał do wychodzącego Ziarki, ale ten wdał się w drybling i dwukrotnie zostal zablokowany.

Dobra postawa Mikołaja Smyłka nie uratowała "Stalówki" przed stratą bramki

Początek drugiej połowy znów nie rozpoczął się dobrze dla Stali Stalowa Wola. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Bartosz Pioterczak i goście od 52. minuty musieli grać w osłabieniu.

W 55. minucie w polu karnym faulował Damian Oko i arbiter podyktował jedenastkę. Dodatkowo obrońca "Stalówki" za protesty został ukarany żółtą kartką. Do piłki ustawionej na wapnie podszedł Nestor Gordillo, a jego intencje znakomicie wyczuł jednak Mikołaj Smyłek i uratował gości przed stratą bramki.

W 66. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Kowalski, jednak nie trafił w światło bramki. W 77. minucie to jednak gospodarze dopięli swego. Po wzorowej kontrze i dograniu z prawej strony do siatki trafił Hubert Sobol. Chwilę później w doskonałej okazji znalazł się jeszcze Kamil Koczy, ale głową uderzył prosto w bramkarza.

W doliczonym czasie gry drugi żółty kartonik zobaczył jeszcze Damian Oko i przyjezdni skończyli to spotkanie w dziewiątkę.

1-0 Hubert Sobol (77)

KKS 1925 Kalisz: 1. Maciej Krakowiak - 23. Maciej Białczyk (75, 22. Wojciech Maroszek), 35. Bartosz Kieliba, 3. Mateusz Gawlik, 42. Wiktor Smoliński - 21. Kentarō Arai (60, 77. Mateusz Żebrowski), 24. Mateusz Wysokiński, 6. Adrian Cierpka (75, 19. Filip Szewczyk), 10. Néstor Gordillo, 71. Kamil Koczy (86, 15. Wiktor Staszak) - 9. Hubert Sobol (86, 14. Bartosz Gęsior).

Stal Stalowa Wola: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski (82, 16. Dominik Maluga), 88. Piotr Rogala, 55. Damian Oko, 24. Damian Urban, 27. Arkadiusz Ziarko (67, 71. Łukasz Seweryn) - 21. Michał Mydlarz (62, 78. Jakub Górski), 8. Łukasz Soszyński (82, 14. Bartosz Wiktoruk), 20. Bartosz Pioterczak, 10. Adam Imiela - 17. Lucjan Klisiewicz (62, 77. Kacper Chełmecki).

żółte kartki: Gawlik, Smoliński - Pioterczak, Ziarko, Oko, Imiela, Urban.
czerwone kartki: Bartosz Pioterczak (52. minuta, Stal, za drugą żółtą), Damian Oko (90. minuta, Stal, za drugą żółtą).

2 liga - wyniki meczów 6. kolejki:

Tabela 2 ligi:

Komentarze: 52

Josef 2023-09-02 22:09:24

Robi się coraz gorzej, im dalej w las tym gorzej może jeszcze jeden bramkarz albo obrońca? Znowu na zero z przodu brawo

1938 2023-09-02 22:20:09

Na 2 ligę dojeźdża tylko Smyłek. Dzisiaj powinno być 0:3 gdyby nie on. Ale przecież jest ok. 15 transferów z czego do granie nadaje się tylko 3. Wiktoruk dostaje 10 minut i kopie sobie piłkę w powietrze. Uważam,że trener powinien zostać zwolniony już po tym spotkaniu a jak nie to po Hutniku jeśli nie będzie 3 punktów. Kto wpadł na takich zawodników jak Zieliński, Przybek, Wiktoruk, Maluga, Sukiennicki ? Cudowny kadrowy ? Kołbona się pozbyli jeszcze. Naprawdę jak trybuny przewyższają ligę to zarządzający i kopacze niestety nie. Oni nie są przygotowani na pracę w tej lidze.

~anonim 2023-09-02 22:21:19

Pioterczak stwierdził,że zapomniał spakować tornistra na poniedziałek do szkoły stąd to głupkowate odkopnięcia piłki ?

stw 2023-09-02 22:22:52

pisałem tu jeszcze przed sezonem ze z tymi transferami bedziemy jeszcze gorsi niz siarka i spadniemy w gorszym stylu niz oni , jest takie powiedzenie lepsze jest wrogiem dobrego,po co bylo rozwalac zespoł ktory awansował był zgrany wystarczylo 2-3 ludzi z jakoscia i gramy dalej a teraz gramy tylko o to zeby miec jak najmniejsza strate i zeby w rundzie wiosennej było o co walczyc bo zanosi sie na to ze zime spedzimy na ostatnim miejscu ,tyle zostało z euforii po awansie kompletnie nic

Świński ryj 2023-09-02 22:30:27

W kolejnych trzech meczach 9 pkt w przeciwnym wypadku zmiana trenera. Może i Pan Pietrzykowski jest życiowy i na pierwszy rzut oka może się wydawać super trenerem ale wyniki, wyniki. Póki co ich nie ma.

~anonim 2023-09-02 22:32:23

Przestańcie p*******lić i na felgi posrane ***********le z tarnobrzeskiej wielowsi.

~anonim 2023-09-02 22:33:31

O co chodzi z ta wielowsia tarnobrzeska?

Xxx 2023-09-02 22:34:02

Szkoda zasłużonego klubu, ale jak kilku gości bez pojęcia bawi się w zarządzanie to tak jest. Kierowca busa i gość z Łagowa odejdzie.

kibic 2023-09-02 22:54:51

Bezmyślną bieganiną do przodu nic się nie ugra, a tak gra Stali wygląda od początku, napaleni biegają i odbijają się o obrońców, zero z tego korzyści i tylko siły tracą. Wiedzą o tym rywale że Stalowa robi tylko wiatr w przodzie z którego nic a nic nie wynika, bo nawet rzutów rożnych mają jak na lekarstwo. Ofensywa jest dramatycznie słaba, ale tutaj stawia sie na bramkarzy i obroncow. Nie dziwę się że Kołbon i Szuszkiewicz odeszli. Z Hutnikiem będzie podobnie, będą biegać i wpadać w obrońców jak pajace w cyrku a Hutnik na spokojnie strzeli i wygra. Mimo że sędzia też był dramatyczny i pomagał gospodarzom jak mógł to nie zmienia faktu że latających cyrkowców to się nie da oglądać. Z jednym strzałem na bramkę przez 90 minut. Spie... okienko tranferowe 15 zawodników i wiekszosci to obroncy i bramkarze. Brawo Panie Czubat i reszta.

anonim 2023-09-02 22:56:36

Stal Łagowska Wola IREK DAJESZ CZADU !!!!!!!

Joker 2023-09-02 22:57:18

Odezwał się ćwok z Tarnobyla. Nie podskakuj tak do mieszkańców Stalowej Woli bo na chleb chyba będziesz żebrać na ulicy. Tarnobrzeg nie posiada nawet galerii handlowej tylko musicie jeździć do Stalowej Woli na zakupy.

~anonim 2023-09-02 22:59:14

Pioterczak też stracił piłkę ze Stomilem przy akcji bramkowej. Chłopak nie gotowy na 2 ligę.

Podkarpackie przegrywy 2023-09-02 23:02:04

Szkoda mi was.wstyd mi było kibicować takiemu smiesznemu tworowi jak stalówka.ciagle baty i płacz.na dziesięć lat jeden sezon dobry.

~anonim 2023-09-02 23:14:35

Yebać wasze wiejskie galerie w polach co wilki i lisy łażą wokół nich wsioku jeden. Pracownicy się skarżą że tyle insektów tam włazi. Ha HA ha wiejska w sralowej woli zabawa trwa

Krosno 2023-09-02 23:16:42

Brawo Kalisz

~anonim 2023-09-02 23:33:19

Tu się nic nie klei
Na boisku jakby każdy sobie rzepkę skrobie
Totalna przewidywalność gry - prawa strona
i " laga ", wszystko za wolne, jeden musi zwolnić i chwilę się porozglądać zanim poda piłkę, nie w tempo a wszystko dlatego że.... NIE MA JAKOŚCI !
Jakiś jeden nowy pomysł na rzut rożny i.....Tyle
Nie widać żadnego progresu, choćby jednej składnej akcji , ba, jednego skladnego kontrataku przez cały mecz.
To już przestało być śmieszne.
Nie ma POTENCJAŁU !
Klisiewicz - przy takiej marnej grze drużyny
to nic chłopak nie ustrzeli.
Szkoda, bo na trybunach po 2,5 tysiąca ludzi i więcej , ale i to jest z przyczyn czysto naturalnych do czasu.
Czy ten zasób ludzki stać na więcej ? Przykre ale wątpię.

Hans 2023-09-03 00:11:38

PIETRZYKOWKI I CZUBAT OUT !!!! Zawiazaliscie spolke i jeden swoich z Lagowa , a drugi od menadzerow braliscie .15 transferow , a tylko 3 nadaje sie na to lige , pod warunkiem , ze mamy trenera i sztab ( a tego nie mamy !??!? ) SIEMBIDA , Jego akurat Mi zal bo fajny chlop i chce ale dal sie omotac TYM SZARLATANOM . # CZUBAT I PIETRZYKOWSKI WON !!!!!!!!!!!!!

~anonim 2023-09-03 00:14:29

Na te chwilę to grę Stalowej to by dziecko rozgryzlo,
Każdy mecz to samo, dużo wiatru a poza tym nic - jedna bramka z gry.
Sztab ludzi a zero schematów, a napastnik żeby nawet z Premier League przyszedł to z takiej taktyki nic nie ustrzeli.

~anonim 2023-09-03 00:18:45

Napieprzaliście na Siarkę a sami jesteście w czarnej doopie po paru meczach. Jedynie tylko na ochlanej chojniczance zdobyliście punkty bo oni nawet nie wiedzieli gdzie są czy w sudetach czy w górach pieprzowych

Ciolo 2023-09-03 00:40:21

Siembida pokaz , ze masz J.JA i WYPI..DOL TEGO .... natychmiast . Surme zes zwolnil po 2 blamazach , a TEN KOMPROMITUJE SIE juz po raz 4 !!!!!!! Niech bierze kochasia Czubata i SZROT Z LAGOWA i ten Pseudo- Sztab co se stworzyl za Twoim przyzwoleniem ( i tych anal i tylkow z Premier League ) Ja za darmo Ci powiem : Oni Wszyscy w CH.JA CIEBIE robia , tam nie ma zadnej pracy , zadnych treningow , zadnych analiz . Biora tych co trener zna i trenowal i tych od menadzerow co ich NIKT w Polsce nie chce . Oni biora i ....... A My jestesmy juz w strefie spadkowej . WSTYD NA CALA POLSKE !!!!!!!!!!!!!!

~anonim 2023-09-03 01:08:48

Niektorzy kibice mysla, ze Stal bedzie wygrywac co drugi mecz, a co trzeci remisowac, co da nam srodek tabeli, i spokojne utrzymanie bez stresu.
Nic takiego nas nie czeka, bedzie bol i walka do konca!
Nie gramy juz w trzeciej lidze.
Chcecie bez stresu? To kibicujcie Siarze, moze nie awansuja, ale maja spokojne utrzymanie sie. Wybierac!

Do anonim 2023-09-03 01:22:57

Juz wiemy , ze nie jestes kibicem Stalowki . Dzieki i do widzenia .

Stal 2023-09-03 01:36:52

Spójrzmy prawdzie w oczy jesteśmy wieśniakami z małego miasteczka a marzą nam się salony. Ogarnijcie się i cieszmy się tym co będziemy mieć czyli 3 ligą to są nasze sufity.

Do WIESIEK SIEMBIDA 2023-09-03 02:02:01

Kto dostal 50/biletow na Wyspy Owcze od PZPN za awans do 2 ligi ????? Bo losowania NIE BYLO , ani na meczu z Chojnicami , ani na meczu ze Stomilem . Znowu wszystko dla PISU i ich Rodzin , Znajomych ??????????

Adas 2023-09-03 02:33:12

Dokladnie....To Ja organizuje wyjazdy na mecze , funduje z Wlasnych Pieniedzy ..... A tutaj 50 biletow na Wyspy Owcze i CISZA . ANI LOSOWANIA , ANI INFORMACJI KTO??? , JAK ?? I DLACZEGO I ZA CO ??? DOSTAL ???

OZOG mietek 2023-09-03 03:43:04

ONI tylko do Wyborow chca dotrwac ... Gdzie 5 -letni plan Nowaka - Nieudacznika i Zyciowego Nieroby jest ????! A On w Nagrode zs spusZczenie Stalowki zostal Dyrektorem PCPN ...... Brawo dla Lucka , brawo dla Mateusza i Jego ( sorry ala nieciasnej ) Zony
......////

Maniek 2023-09-03 03:45:30

Do 15 pazdzernika ( WYBORY ) jestesmy na miejscu Spadkowym
Brawo Lucek i PIS

łagów 2023-09-03 05:06:22

oficerze CBŚ prezes BRUDEK wzywa do łagowa bo go leją w okręgówce,tam twoje miejsce.

1938 2023-09-03 08:26:44

Po tym blamażu wszyscy won!!!!
Cały sztab szkoleniowy, co Wy z nimi trenujecie jak oni ni hu hu nic nie grają.
Czubat z Wiesiem teraz zacierają ręce bo kasa się zgadza,a że gry i wyników nie ma, no cóż, kibice są przecież nieistotni i niewazni, ważne że przyszedł szrot z Łagowa i interes się kręci.Wstyd tylko robicie kibicom Stalówki na całą Polskę

SSW 2023-09-03 08:38:10

Stalowa najlepsza jest nastepne mecze będa lepsze i będa wygrane i spadku nie będzie

RZESZOWSKIE JELITA 2023-09-03 08:49:05

Zapowiada się ciężka walka o utrzymanie w 2 lidze. Potrzebne zgranie oraz pomysł na grę. Być może zmiana trenera coś da.

Duma Rzeszowa 1944 2023-09-03 09:48:45

Stalówka, bracia bierzcie się do roboty, bo skończycie jak Siarka.

~anonim 2023-09-03 09:53:18

Z czego smrodziarze się cieszą to nie wiem jak na razie to Stalówka jest w 2 lidze a wiejskie chamy z tbg w 3 bez szans na awans bo Avia i Wieczysta nie odpuszczą także zamknąć ryje i czekać na mecz z wiązownicą jedne wsioki zagrają z drugimi to wasz poziom

Obiezy świat 2023-09-03 10:13:54

Ludzie w takiej Warszawie nawet niewiedza gdzie i co to jest stalowa wola

kibic z dębicy 2023-09-03 10:33:11

brać się do grania i wygrywac bo STAL to klub z tradycjami który zasługuje na 1 lige.Do boju STALÓWKA

elo 2023-09-03 11:05:17

anonim ze śmietnika nie napinaj się tak bo pękniesz jak plandeka na jelczu

Edek38tęcza 2023-09-03 11:14:18

Haha tęczowa wiocha pławo fc mewa biała wy się nadajecie krowy paść pisowskie dupolizy

Ator 2023-09-03 11:42:24

# CZUBAT , PIETRZYKOWSKI , SIEMBIDA OUT , WON , PRECZ .

~anonim 2023-09-03 12:31:58

Wszyscy ci ktorzy pisali bluzniercze komentarze o Stalówce wypad! Won gady! Spadajcie dopingowac swoje marne klubiki w okregówce, 4 czy 3 lidze!
Gdzie jestescie? W okregówce!
Gdzie jestescie? W 4 lidze!
Gdzie jestescie? W 3 lidze!
I tam wasze miejsce!
Stalówka to nie wasz poziom!

Gonzo 2023-09-03 12:57:24

Tego cieniasa Pioterczaka.ciagna za uszy Woloszyn i I Czubat a gosc słaby masakrycznie jak cala Stalowa

Slepy 2023-09-03 13:25:25

Przecież widać prosta zależność. Im więcej może czubat, tym gorzej. Zapomnieliście już o conde i hasckakah? Teraz macie nabór przeciętniaków z III ligi na poziom II ligi. Jak to ma się udać?

Kryzysowa Narzeczona 2023-09-03 15:05:16

Kierunek 3 liga gr. 4 !

lis 2023-09-03 15:38:57

Gdzie jesteśmy? W ekstraklasie- Stalówka chłopcy do bicia pozdrowienia z Mielca miernoty...

los 2023-09-03 15:58:09

Sztab kryzysowy zwoływać i działać bo za tydzień będzie ciężko - Hutnik-ŁKS II 3:0 do przerwy....

Stalowy 2023-09-03 17:18:28

za tydzien z mocnym hutnikiem ,smiem watpic w 3pkt ,przeciwnicy z rejonow spadkowych zaczynaja uciekac ,zaczniemy tracic coraz wiecej pkt do bezpiecznych rejonow ,bedzie granie pod presja co nie pomaga ,po chwilowej euforii wszystko siadlo ,marazm pretensje, wymowki itd,nie wrozy to dobrze ,ja mam pretensje tylko o to ze bylo mowione co innego a co innego zrobiono, mialy byc 3-4 konkretne transfery i tyle ,zaspol był zgrany .jakby nie poszło to przerwa zimowa jest od rewolucji kadrowych ,mam opinie ze w tym skladzie ktory awansował mieli bysmy wiecej pkt niz teraz, bardzo słabo to wyglada i nie zanosi sie na poprawe niestety

Do obieżyświata fajfusa 2023-09-03 19:06:29

Obieżyświat a kto mieszka w tej Warszawie powiedz mi,rodowitych warszawiaków została garstka,a większość to buraki słoiki ze wschodnich przysiółków ściany wschodniej, tajujcie,ludzie zacofani i ciemnota totalna którzy zatrzymali sie w czasach PRL u,reszta to Upadlincy i banderowcy, więc skąd mają wiedzieć,gdzie leży Stalowa Wola,do szkoły nie chodzili, kto miał ich geografii nauczyć lamusie

Sokołek 2023-09-03 19:15:08

Kibiców Stalówki tylko szkoda najbardziej, jeżdżą w dobrych liczbach na kazde wyjazdy i świetnie dopingują swoją drużynę, wczoraj na transmisji meczu z Kalisza tylko ich doping cały mecz słyszałem, więc ich grajki grali jak u siebie a mimo wszystko wtopa,jak im nie wstyd spojrzeć swoim kibicom w oczy po tak ciągłych upokorzeniach,niech się cieszą ich skórokopy, że nie dostali jeszcze od nich lekcji jak ma trening wyglądać.