2023-08-30 19:52:24

Pogoń-Sokół Lubaczów podzieliła się punktami z Polonią Przemyśl

Tym razem nie było zwycięstwa w wykonaniu Pogoni-Sokół Lubaczów. Beniaminek 4.ligi podkarpackiej podzielił się punktami z Polonią Przemyśl.

W ostatnim starciu beniaminków, Pogoń-Sokół Lubaczów rozprawił się z Sokołem Kamień. Dziś lubaczowski klub również miał ochotę na kolejne trzy punkty. Przeszkodziła im w tym jednak "przemyska Barcelona"- Polonia Przemyśl, która jako pierwsza wyszła na prowadzenie w tym pojedynku.

W 41.minucie z prawego skrzydła dośrodkowywał jeden z zawodników przemyślan, prosto pod nogi znajdującego się w polu karnym Mikołaja Jasińskiego. Ten bez problemu poradził sobie ze stojącym w bramce Sirykiem. Na wyrównanie trzeba było  poczekać do drugiej odsłony

Pogoń na 1-1 trafiła w 66.minucie. Sytuacja w jakiej padła bramka była niemal bliźniacza do tej wykonaniu Polonii z pierwszej połowy, lecz rozpoczęła się na lewym skrzydle. Autorem gola dającego podział punktów był Szymon Dziadosz  a asystował mu Kamil Matofij.

0-1 Mikołaj Jasiński (41)
1-1 Szymon Dziadosz (66)

Pogoń-Sokół: Siryk, Hojdak, Gul, Duda, Basznianin, Rębisz, Dziadosz, Roslyakov, Gliniak, Fedan, Lorenc.
Polonia: Artym, Konowalik, Czuryk, Koshevarov, Jasiński, Kazek, Janas K., Janas D., Komarovskyi, Carvalho, Błahuciak.