2023-08-26 07:08:00

Izolator Boguchwała rozbił Lechię Sędziszów Małopolski

Izolator Boguchwała pokonał u siebie 5-1 Lechię Sędziszów Małopolski w meczu 4. kolejki podkarpackiej IV ligi.

Koncertowo zagrali podopieczni trenera Tomasza Głąba w meczu 4. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Gospodarze zawodów od początku spotkania przeważali na boisku, jednocześnie nie pozostawiając zbyt dużego pola do popisu przyjezdnym.

Na prowadzenie "Izolację" wyprowadził w 26. minucie Mateusz Kasprzyk, który niespełna kilka minut później cieszył się także z asysty przy trafieniu Marcina Krajewskiego.

Młody napastnik gospodarzy zagrał tego dnia jak z nut. Marcin Krajewski między 30., a 55. minutą meczu ustrzelił hat-tricka, tym samym zdobywając swoje pierwsze trafienia dla drużyny z Boguchwały.

Jego trafienia przedzieliła bramka Jakuba Lesińskiego z 37. minuty, która jak się ostatecznie okazało, była jedynie trafieniem honorowym dla przyjezdnej drużyny.

Przysłowiową "kropkę nad i" postawił w 59. minucie Konrad Kowal, ustalając tym samym wynik tego spotkania na 5-1 dla drużyny gospodarzy.

Drużyna z Boguchwały odniosła tym samym swoje pierwsze zwycięstwo w trwającym sezonie. Lechia przegrała po raz trzeci.

1-0 Mateusz Kasprzyk (26.)
2-0 Marcin Krajewski (30.)
2-1 Jakub Lesiński (37.)
3-1 Marcin Krajewski (43.)
4-1 Marcin Krajewski (55.)
5-1 Konrad Kowal (59.)

Izolator Boguchwała: Shkvarkov - Gajdek, Kasprzyk, K. Wilk, J. Wilk, Ciemierkiewicz, Walas, Kapusta, Krajewski, Rachwalski, Kowal
Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak - Początek, Szewczyk, Kapłan, Lesiński, Wesołowski, Jezuit, Słoma, Kędzior, Pyrdek, Janda
Sędziował: Tomasz Mazur