2023-08-20 20:08:00

JKS Jarosław pokonał Izolatora Boguchwała

JKS Jarosław pokonał u siebie 3-1 Izolator Boguchwała w meczu 3. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

JKS Jarosław, mimo że przegrywał od 6. minuty z "Izolacją" ostatecznie, po bardzo dobrej drugiej połowie zdołał wysoko pokonać swoich rywali i odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Wynik spotkania otworzył w 6. minucie Klaudiusz Kapusta. Niedługo potem, bowiem już w 23. minucie gospodarze zdołali wyrównać za sprawą trafienia (i to przedniej urody) Oliwiera Pilcha.

Na przerwę drużyny schodziły więc przy wyniku remisowym.

W drugiej części meczu lepiej wyglądał JKS, który potwierdził to dwoma trafieniami.

Najpierw, w 72. minucie bramkarza rywali pokonał Rafał Dusiło, a w samej końcówce wynik spotkania na 3-1 strzałem z rzutu karnego ustalił Piotr Pindak

0-1 Klaudiusz Kapusta (6.)
1-1 Oliwier Pilch (23.)
2-1 Rafał Dusiło (72.)
3-1 Piotr Pindak (87.)

JKS Jarosław: Guridov - Bartnik, Szakiel, Płoszczyński, Pilch, Sobolewski, Baran, Pakuła, Dubaj, Pindak, Nowogrodzki

Izolator Boguchwała: Shkvarkov - Gajdek, Noga, Kasprzyk, J. Wilk, Ciemierkiewicz, Walas, K. Wilk, Krajewski, Kapusta, Pikiel