2023-08-11 22:08:57

JKS Jarosław zremisował z Legionem Pilzno

JKS Jarosław zremisował u siebie 1-1 z Legionem Pilzno w meczu 1. kolejki sezonu 2023/2024 IV ligi podkarpackiej.

JKS Jarosław po zaciętym spotkaniu zremisował przed własną publicznością z KS Legion Pilzno 1-1.

Spotkanie to było od samego początku bardzo wyrównane. Choć w pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, w drugiej części obie drużyny nieco odważniej ruszyły do ataku, chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Wynik tego meczu otworzył w 68. minucie Radosław Socha, skutecznie finalizując akcję jarosławian.

Niespełna cztery minuty później do wyrówniania doprowadził Jakub Szewczyk

Ostatecznie, przy sporym zawodzie zgromadzonych na trybunach kibiców, więcej bramek w tym meczu nie padło i drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

1-0 Radosław Socha (68)
1-1 Jakub Szewczyk (72)

JKS Jarosław: Guridov - Bartnik, Szakiel, Płoszczyński, Brodowicz, Chrupcała, Baran, Pakuła, Pindak, Dubaj, Socha

KS Legion Pilzno: Maniecki - Czyjt, Syguła, Dziedzic, Pęcak, Nytko, Manzo, Czyż, Barycza, Szewczyk, Tubek

Sędziował: Mateusz Mastaj