2023-08-05 21:26:00

Wysoka porażka Wisłoki Dębica na inaugurację rozgrywek

Nie udała się inauguracja nowego sezonu 3 ligi grupy IV w wykonaniu Wisłoki Dębica. Biało-zieloni przegrali na wyjeździe z beniaminkiem Wiślanami Jaśkowice.

Bardzo dobrze mecz rozpoczął się dla Wiślan Jaśkowice, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie po bramce Jakuba Seweryna. W 13. minucie Łukasz Siedlik stanął przed szansą na wyrównanie, ale napastnik Wisłoki Dębica nie wykorzystał rzutu karnego.

Jak powinno wykonywać się "jedenastkę" pokazał minutę później Dawid Dynarek, podwyższając prowadzenie Wiślan. Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu gry. Kolejne gole w tym meczu zdobywali gospodarze.

Najpierw Adisa Monsuru strzelił trzeciego gola, a dziesięć minut później z boiska za drugą żółtą kartkę "wyleciał" Jakub Siedlecki.

Wisłokę w 86. minucie pogrążył jej były zawodnik Błażej Radwanek, który zasilił szeregi beniaminka w przerwie letniej.

1-0 Jakub Seweryn (4)
2-0 Dawid Dynarek (14-karny)
3-0 Adisa Monsuru (63)
4-0 Błażej Radwanek (86)

Wisłoka Dębica: Dutka - Rachfalik, Cabała, Grasza - Bednarz (68. Kontrabecki), Iwanicki (46. Siedlecki), Łanucha, Szczodry - Zawiślak (68. Nalepka), Siedlik (68. Kulon), Smoleń (76. Żmuda).

Sędziował: Albert Bińkowski (Kielce)

Żółte kartki: Monsuru - Iwanicki, Siedlecki, Łanucha.

Czerwona kartka: Siedlecki 73.

Wisłoka chyba bez szans na górną połowę tabeli z tym składem węgla i papy. Gra bez napastnika bo Zawiślak to się już w Siarce potykał o nogi.

KlakierKSW 2023-08-05 21:35:59

Wynik nie oddaje obrazu gry. W pierwszej połowie to Wisłoka prowadziła grę.. niepotrzebne błędy, brak wykorzystania karnego i zrobiło się 2:0. W 2 połowie otworzyliśmy się i dostaliśmy 2 bramki...

dżiani 2023-08-05 21:36:58

Ile? Co to k0rwa ma być?

Żel Piero 2023-08-05 21:46:02

Hehe, idziemy w dobrą stronę , oby tak dalej

fan Wisloki 2023-08-05 23:23:55

Po jednym meczu nie ma co wyciągać wniosków, ale.. wynik 4-0 ,czerwona kartka, niewykorzystany rzut karny samo się komentuje. Ta drużyna potrzebuje dużo grania, aby trochę poukładać to i owo ,to będzie skutkować stratami punktowymi. Cały blok defensywny + bramkarz ,to tak naprawdę nowa formacja, tych zawodników nie mieliśmy w ubiegłym sezonie. Dobrze chociaż ,że Radwanek strzela :))) No cóż ,ta liga coraz bardziej staje się silniejsza i profesjonalna, na dodatek spadły dwie drużyny z II ligi :Siarka i Garbarnia. Następny mecz właśnie z Garbarnią ,dajmy szanse naszym piłkarzom. Myślę ,że po połowie rundy jesiennej będzie można podsumować, wtedy będziemy wiedzieli na czym stoimy...ale bez większej kasy ( sponsorów) nie zajedziemy daleko.

kibic 2023-08-05 23:32:09

4 liga wita szkoda gadac grali na stojaco az strach pomyslec co bedzie jak nas dorwie garbarnia wieczysta siarka avia i reszta dobrych ekip obym sie mylil moze sie zgraja tylko zeby nie bylo za pozno bo dzisiaj to straszna padaka

Ccc 2023-08-05 23:42:02

Gol po krótkim słupku, ojojo.

do kibic 2023-08-06 00:10:17

Byłeś na meczu czy tylko oglądałeś relację? a może po prostu jesteś spiętym zbunkrowanym zatorbiowcem? ps. Dla tych którzy wieszczą tu już 4 ligę- ile razy tak było że na początku dostawaliśmy w d****e??? a na koniec ligi była czołowka! Niech sie ograją po jakiś 5 meczach osądzimy kto miał racje

Ropczak z Ropczyc 2023-08-06 00:30:06

Cepy z debicy dostali w czape i skonczylo sue slizganie na farcie

Stomil 2023-08-06 02:57:13

Akurat Zawiślak jako jedyny biegał, walczył i się starał. Jeszcze nie raz Wisloka będzie miała z niego pozytek

ks 2023-08-06 04:58:30

4 liga

Hahaha 2023-08-06 05:51:54

Transfery Wisłoki mega, leje i nie przestaje, 2 miesiące przebierali, po kilkunastu zawodników i jest moc,

bibek 2023-08-06 09:09:01

spadek pewny!

kaesiok 2023-08-06 09:11:58

A idź pań w c.uj z takim graniem, trzeba pogadać z piłkarzykami bo wstyd na całą Polskę jak wieśniaki nas leją

do kaesiok 2023-08-06 10:05:44

Jakbyś był na meczu to wiedziałbyś że taka rozmowa była (po meczu)

Bob 2023-08-06 10:36:28

No i gdzie te piłkarzyki z Dapu od Cyboronia co tak miały robić robotę w Wisłoce?

H69 2023-08-06 11:46:26

W Dębicy tylko Igloopol !!!!!

haha 2023-08-06 11:59:49

4 do 0 z beniaminkiem takim jak ten to gorzej niż porażka, to kompromitacja...

Wieś Pławo STF 2023-08-06 12:07:55

Wracajcie na dno. Ej k*****y, wracajcie na dno.

Fc Gnojnica 2023-08-06 12:18:15

Nic sie nie stalo gnojnica zawsze z wisłoką

RDE 2023-08-06 12:48:47

Falstart !!!

Sharks 2023-08-06 12:52:27

Odnosząc się do transparentu to się od Unii Tarnów odwalcie dębickie kmioty. Nie podskakuje się do dużo silniejszego tym bardziej zgody Wisły.

Do sharks 2023-08-06 13:15:11

Won majciarzu

0biektywny 2023-08-06 13:48:29

Benaminek przez ekspertów jest typowany do pierwszej piątki ! Wislanie tam nie zrobili kastingu z 15 testowanych jak w Wisłoce i to głównie młodocianych piłkarzy, a utrzymali większość zawodników I wzmocnili się dobrej klasy piłkarzami np Radwankiem który potrafił karne strzelać .Wisłoka bez wzmocnień nie będzie osiągać pożądanych wyników I ni pomoże za wiele zgranie drużyny bo tu potrzeba jakości..

0biektywny 2023-08-06 13:48:30

~anonim 2023-08-06 14:01:12

Takie testowanie jakie zrobiła Wisłoka to dało by jakiś efekt w lidze okręgowej na pewno w 4 lidze też niesprawdziło by się, nie mówiąc o 3 lidze tak mocnej i tu pytanie co wy działacze robicie?? Nie lepiej mieć wąską kadrę 18/19 chłopaków ale bardziej doświadczonych piłkarzy ?

fan Wisłoki 2023-08-06 14:09:11

Zgoda obiektywny. Pozbyliśmy się dobrych zawodników :Rębisza, Radwanka bramkarza i całą obronę. Te wzmocnienia, to łatanie dziur, nic więcej. Nie miejmy pretensji do trenera, jaki dostał materiał z takiego kraje. Utrzymanie Ligii to główny plan w tym sezonie, nic więcej..

pesymista& realista 2023-08-06 14:18:30

Obawiam się że nie damy tym składem zrobić nawet z 15 punktów , bo z kim wygramy z Krosnem mega silnym z Swidniczanką będziemy mieć problem zapunktować ba Wiązownica nas ogra a jak zrobimy parę punktów to tylko remisując spotkania

~anonim 2023-08-06 14:25:15

Siedlecki wszedł bo Iwański zdobył żółtą kartkę i trener dobrze postąpił ale mega świetny piłkarzyna zrobił jak by na przekór i złapał dwa żółtka. Dramat .Nie strzelamy karnego i robimy prezent przeciwnikom robiąc karnego .

Jurij Gorełow 2023-08-06 15:30:22

Wywłoka ,żabole ja was p*******le.Dębica,dębica jakby nie stodoły była by stolica.

~anonim 2023-08-06 17:37:57

I prawidłowo te łajzy z wywłoki sto lat grają po wsiach i dalej tak będzie wsiowy klubik z wsiowymi przyd****asami żaboli którzy patrzą tylko jak by się wymigać od tej niby zgody bo się wj*****li po same uszy buraki co się zbierali w miarę tylko na Stalówkę a po za tym to po 40 w młynie jak na wsiach poziom tych drugich sierot z wielowsi jedni drugich warci

fan Wisloki 2023-08-06 18:44:48

Panie ANONIM ,proszę pisać merytorycznie, mało zrozumiałem z tego tekstu. Im więcej wyzwisk ,inwektyw ,tym mniej się ma do powiedzenia. Widzę ,że hasło im gorzej ,tym lepiej prowadzi na manowce. Nie chcemy sportu w Dębicy na wyższym poziomie? Przecież nam sie to należy, plucie na innych w niczym nie pomoże .Pamiętam czasy gdzie chodziłem na mecze Igloopolu ,nawet na druga ligę jeździłem do Pustkowa, fajne czasy. Boks, zapasy, siatkówka kobiet na Wisłoce, też chodziłem ,super sprawa. Szkoda ,że dziś zamiast emocjonować sie meczami ,to taka pyskówka. Pozdrawiam prawdziwych kibiców!

Analny konus z Anonimousa 2023-08-06 23:19:25

Odezwał sie konus , amator pajeczyn u starszych dam.... MAti powiedz jak z zaległościami w klubie ? Poproś czosnka albo MałegoZięcia o pomoc. Albo MAti wiesz co ....weź Ty już tylko kasuj te komentarze na Fejsie i innych podkarpaciachlive

Dronx 2023-08-06 23:35:28

a ja tu widze inny problemy. Od wiosny zostało nam może 11 zawodników , było kilku podstawowych. Graliśmy mało sparingów i było bardzo dużo testowanych. N/ie jesteśmy zgrani , więc spokojnie. Mnie martwi jednak inna rzecz, gdzie są pieniądze. Tyle obietnic , tyle mówienia i gadania a teraz co mamy? gdzie jest kasa? nie ma ? to co z naszymi sponsorami? z działaczami i ludźmi którym dobro klubu leży na sercu. Mówiliśmy o ambicjach a gdzie to mamy ? co pokazaliśmy do tej pory w działaniach i przejrzystości klubu ? może czas na prawdziwe zmiany ?

Mądry 2023-08-07 14:49:07

Cwwwwel od narzędzi był na wyjeździe czy już go pogoniono?

~anonim 2023-08-07 18:01:46

To bidoki dembickie beż pieniędzy stadionu i kibiców na wsiach grają i baty dostają nadajecie się do tarcia chrzanu pośmiewisko jak te smrodki co nie umią w środku lata boiska przygotować do meczu jedni warci drugich kluby memy

~anonim 2023-08-08 12:01:21

Kogoś powaliło chyba z tymi godzinami kupowania karnetu? 6-14 naprawdę? Źle się dzieje z tym klubem