2023-08-03 10:29:00

sparing: Stal Łańcut - Stal Sanok 2-5

Piłkarze Ekoball Stali Sanok rozbili w wyjazdowym meczu kontrolnym Stal Łańcut aż 5-2. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej cały czas kontrolował przebieg meczu.

Piłkarze Ekoball Stal Sanok objęli prowadzenie już po czterech minutach gry w meczu ze SPEC Stalą Łańcut. Autorem premierowego trafienia był Dawid Czyrny. W 33. minucie do wyrównania doprowadził Konrad Buć, ale chwilę później Patryk Zieliński dał prowadzenie ekipie gości i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa środowego pojedynku.

Dziewięć minut po zmianie stron Piotr Lorenc zdobył trzecią bramkę dla piłkarzy Pawła Załogi. W 67. minucie gola zdobył Mikołaj Gawlewicz, a później piątą bramkę strzelił Dawid Czyrny. Wynik meczu na 2-5 ustalił Michał Stopyra.

2-5 Michał Stopyra (81)

SPEC Stali Łańcut: I połowa: Szpindor – Kołodziej, Kmuk, Makowski, Kardyś, Rejman, Skała, Tarała, Majda, Sowa, Buć

II połowa: Testowany – Paczocha, Kocój, Kmuk (Skała), Cwynar, Więcek, Mach, Gujda, Wójcik, Płocica, Stopyra.