2023-07-30 15:57:34

sparing: Sokół Sieniawa - Stal Łańcut 1-2

Texom Sokół Sieniawa przegrał ze Stalą Łańcut w sparingu (fot. archiwum)
Piłkarze SPEC Stali Łańcut wygrali 2-1 w meczu sparingowym z trzecioligowym Sokołem Sieniawa.

Jedyny gol w pierwszej połowie padł po uderzeniu jednego z zawodników testowanych. Tym sposobem SPEC Stal Łańcut prowadziła do przerwy 1-0.

W drugiej połowie obydwa zespoły zdobyły jeszcze po jednej bramce. Po stronie Sokoła Sieniawa zapisał się Lucjan Frydrych, były zawodnik Izolatora Boguchwała, który zasilił ekipę trzecioligowca.

Drugą bramkę dla Stali Łańcut strzelił Konrad Buć.

W obydwu drużynach pojawili się gracze testowani. W barwach Sokoła Sieniawa zagrał m.in. 18-letni Radosława Roga, który został wypożyczony z JKS-u Jarosław.

TEXOM SOKÓŁ SIENIAWA - SPEC STAL ŁAŃCUT 1-2 (0-1)

Bramki: Lucjan Frydrych - Zawodnik testowany, Konrad Buć.