2023-07-29 19:19:05

Stalowa Stalowa Wola nie wykorzystała gry w przewadze i przegrała z Pogonią Siedlce!

W meczu 2. kolejki 2 ligi Stal Stalowa Wola przegrał z Pogonią Siedlce 0-2. Goście mimo gry w przewadze przez ponad 70. minut nie zdołali wyszarpać choćby jednego punktu.

Od początku spotkania w poczynaniu obu ekip widać było sporo chaosu. Już w 18. minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Ernest Dzięcioł i Stal Stalowa Wola kontynuowała to spotkanie w przewadze.

Gospodarze nieco się cofnęli, jednak podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego nie potrafili wykorzystać przewagi. W 27. minucie z linii pola karnego próbował uderzać Mariusz Szuszkiewicz, ale obrońcy wybili piłkę. Chwilę później w polu karnym strzelał Piotr Rogala, ale bardzo niecelnie.

W 41. minucie czerwoną kartką ukarany został Damian Szuprytowski i Pogoń w dalszej części meczu musiała radzić sobie w dziewiątkę. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron "Stalówka" próbowała atakować, jednak to Pogoń wyprowadzała skuteczne kontry. W 65. minucie po wrzutce w pole karne celnie główkował Cezary Damieniuk i gospodarze objęli prowadzenie.

W 78. minucie było już 2-0. Ponownie na listę strzelców wpisał się Cezary Damieniuk, który tym razem skutecznie egzekwował jedenastkę. Do ostatniej minuty gospodarze skutecznie bronili się na własnej połowie i mimo gry w dziewiątkę potrafili dowieźć zwycięstwo do końca.

1-0 Cezary Damieniuk (65)
2-0 Cezary Damieniuk (78-karny)

Pogoń Siedlce: 97. Jakub Kowynia - 4. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 3. Robert Majewski - 20. Cezary Bujalski (46, 16. Jakub Sinior), 31. Ernest Dzięcioł, 10. Krystian Miś (62, 26. Jakub Okusami), 43. Lukáš Hrnčiar (74, 99. Bartosz Wicenciak), 7. Damian Szuprytowski - 21. Mateusz Majewski (46, 14. Dawid Burka), 56. Cezary Demianiuk (90, 11. Tomasz Mamis).

Stal Stalowa Wola: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski (70, 16. Dominik Maluga), 88. Piotr Rogala, 22. Jakub Banach (70, 20. Bartosz Pioterczak), 27. Arkadiusz Ziarko - 7. Dominik Kościelniak (60, 23. Kōsei Iwao), 11. Tomasz Kołbon (46, 21. Michał Mydlarz), 8. Łukasz Soszyński, 10. Adam Imiela, 77. Kacper Chełmecki (46, 18. Olivier Sukiennicki) - 17. Mariusz Szuszkiewicz.

żółte kartki: Dzięcioł, Szuprytowski, Hrnčiar, Lewandowski, R.Majewski - Banach, Soszyński, Szuszkiewicz, Pioterczak.
czerwone kartki: Ernest Dzięcioł (19. minuta, Pogoń, za drugą żółtą), Damian Szuprytowski (41. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

Free 2023-07-29 19:27:24

Pisałem że druga liga to za wysokie progi dla tego trenera, co ten Imiela robi na boisku to nie wiem, zero wzmocnień, prezes i trener chyba nie zdawali se sprawy z poziomu drugiej ligi

~anonim 2023-07-29 19:28:29

lis konia już zwaliłeś z podniety że Stalówka przegrała

stw 2023-07-29 19:31:09

kompromitacja i posmiewisko na miare tych z meczow trzecioligowych z jutrzenka ,wolczanka czy juniorami hetmana ,kolejna zenada do kolekcji ,jestesmy jeszcze slabsi niz siarka w tamtym sezonie i bez wzmocnien skonczymy w jeszcze gorszym stylu niz oni ,euforia po awansie szybko zgasła ,słabiutko to wyglada ,cudem uratowany remis z jastrzebiem a teraz takie cos, nasprowadzali tone szrotu zamiast 2-3 realnych wzmocnien

lis 2023-07-29 19:34:45

Szkoda że Pogoń nie grała w siedmiu bo by było 4-0..Na Sralówkę nie potrzeba całej jedenastki.

~anonim 2023-07-29 19:35:07

Niech mi ktoś powie co ma Adaś Imiela na trenera że go ciągle wystawia w podstawowym składzie ?

Xxx 2023-07-29 19:37:17

Ale pośmiewisko, a tak Łagów i znajomi tą Stalówkę obsiedli. Gdzie jest prezes.

~anonim 2023-07-29 19:56:24

Pośmiewisko jest i pośmiewisko bedzie trwalo .A pierwszy mecz na nowej trawie ktora wygląda jak po trzech sezonach i jest gorsza od tej ktora zwineli wraz z porażka na tejże murawie ktora miała być nowiutka i piekna bedzie kolejnym posmiewiskiem.Imiela i ten Włoch Pioterczak proszeni są nigdy nie wychodzić na boisko w pierwszej drużynie.

~anonim 2023-07-29 19:57:53

Jesteście pośmiewiskiem !!!! Piłkarzem to był Mietek Ożóg a nie wy

obserwator 2023-07-29 19:59:46

Główne transfery Stali to bramkarze i obroncy. Zero napastników. Po co Stali 5 bramkarzy? Zamiast Walijczyka mozna było kupic napastnika, ktorego brakuje az nadto bo jeden Iwao to za mało. Druzyna grajaca w 9-ciu przez prawie cały mecz w 70 minucie powinna oddychac rekawami i popełniac coraz wiecej błędów , ale Stal była po prostu tak słaba ze nie zmusiła do błedu rywala. Gra wolna i glupawe wrzutki z ktorych nic nie wynikalo. Posmiewisko na całą Polskę bo takie wyniki nie maja prawa sie zdarzać grając podwónie w przewadze. Chyba rzeczywiście jesdt przepasc miedzy 2 a 3 liga i nawet wieksza niz myslalem. Nie sadzilem ze az rtak beda słabsi od 2 ligowych zespołów.

Irek 2023-07-29 20:02:58

Irek P. Że ty nie masz honoru? Co ty robisz w 2 lidze? Taka robotę jak ty tam wykonujesz to może wykonywać za ciebie żul ,znający się na piłce. Odpali cygaro popatrzy z boku

~anonim 2023-07-29 20:07:29

Pioterczak ile strzelił ? Trener trzyma najbardziej zadziornego chłopaka Wojtaka na ławce.

~anonim 2023-07-29 20:15:10

Jeszcze ze dwóch swoich wychowanków trzeba wygonić i wziąść jeszcze jednego bramkarza i może jakiegoś Hiszpana.A nie Hiszpana Wiktoruka w rezerwach już mamy.

Josef 2023-07-29 20:31:55

Wstyd mi Bryan zaprosiłem wykupiłem transmisje a tu taki wstyd. Zmiany nie trafione jedyny który chciał Chełmecki zmieniony. Jedyny który nie miał sił po 20 minutach Imiela gra do końca sabotaż???

Baden 2023-07-29 20:34:51

Wole wychlać wódke z meliny niz oglądać te łajzy

~anonim 2023-07-29 20:36:20

Imiela nie prezentuje poziomu nawet 4 ligowego. Gość jest tak tragiczny a trener go nie zmienia. Powinien biegać przez 6 godzin za karę jak mu się nie chce biegać tylko człapie po boisku. Normalnie drugi Fidziukiewicz ale tamten chociaż bramki strzelał w przeciwieństwie do Adasia

Anonim 2023-07-29 20:39:17

Imiela pierwszy skład za tydzień prosimy

~anonim 2023-07-29 20:57:27

Awansowali na wyrost, to teraz spadną zgodnie z planem.

Josef 2023-07-29 20:58:25

Zaprosiłem brata brat mecz zakupiłem transmisję. A potem małe ze wstydu się nie spaliłem taki blamaż. Panie Iirku zmienił Pan Chełmeckiego któremu się chce a zostawiłeś Imielę który po 20 minutach nie ma sił o co tu chodzi. Jest mi po prostu wstyd za moją drużynę a Tobie panie Irrku???

1938 2023-07-29 21:06:56

Blamaż to mało powiedziane.A na grę Imieli nie da się patrzeć to typowy hamulcowy drużyny,po 20 minutach nadawał się do zmiany, co on ma niby takiego w sobie pytam się trenerze, że ma zaklepaną grę w każdym meczu..Miej Irek jajca i od kolejnego meczu Imiele na ławę, to i gra ruszy do przodu,, ciekawe czy stać Cię na to by swojego pupilka odsunąć od gry.Wychowankowie zostali pogonieri,s co trawę by gryźli za Stalówkę,a ściągnięty szrot z Łagowa ma na Stalówkę wywalone, tylko kupony jak zwykle to bywa, chcieli by odcinać.
Jeśli trener nie wytłumaczy tym swoim pupilom, że grają dla Stalówki i trzeba na boisku zapierdzielac, to może kibice będą musieli im to wytłumaczyć

Free 2023-07-29 21:10:02

Awansowali super sprawa, udało się, ale niestety prezes z trenerem nie dojechali z poziomem do drugiej ligi, wszystkie te transfery to na poziom trzeciej ligi

widz 2023-07-29 21:22:53

Jak szybko awansowali tak szybko spadną - wstyd!!!

Koko 2023-07-29 21:27:59

Haha nadają się do uniwelsu frajerzy..Niedosc że niepotrafia remisu wywieźć to 2 mecz 0 bramek a tak się spinali kuzwa hity transferowe 3 liga już czeka

Josef 2023-07-29 21:56:35

!938 cóż zrobić moje drużyna moje miasto a jednak wstyd. Panie Michale jak byłeś prezesem transfery nie wypaliły po co teraz zawróciłeś trenerowi w głowie !!!!

~anonim 2023-07-29 22:03:34

Yebac frajerów ze wsi prawo. 5 Godzin temu frajer ze wsi prawo napisał Tarnobut ma kolana. Po meczu z Korona. A wy wieśniaki przegraliście z rezerwami Korony. A dziś Pogoń pokazała wam miejsce w szyku. Będziecie grać że Zdziarami i Pysznicą

Ja 2023-07-29 22:04:48

Frajerzy roku cala Polska z was śmieje

Sąsiad 2023-07-29 22:24:25

Widzę że pomimo dobrej reakcji sędziego stalowa zagrała to co potrafi. Panie to nie trzeci liga że można wszystko

Kamieniak 2023-07-29 22:46:40

Niebylo chyba meczu gdzie grając w 9 od 40 minuty wygrywa się mecz dwoma bramkami stalowa WSTYD nierobcie obory w tej lidze Siarka może też nic nie grała rok temu ale coś takiego dwóch zawodników mniej i przegrać

Xxx 2023-07-29 23:24:34

Trzeba jeszcze ściągnąć z dwuch bramkarzy, nie ma gdzie może trener znajomych na wyspach owczych albo koordynator Zieliński jeszcze jednego syna, wtedy będzie się grało lepiej.

~anonim 2023-07-29 23:52:19

Iwao pierwszy skład w następnym meczu.

Rma 2023-07-30 00:38:43

Kto prowadzi zespol...ty buraku czy kibice!? SPOWIADASZ SIĘ !

klakier 2023-07-30 01:02:53

2 liga i simbida jest bida a za rok znowu 3 liga

~anonim 2023-07-30 01:49:25

Placz i lament, wy wszyscy napiliscie sie jakiegos jadu z Tarnobyla, czy co?
Jeden mecz przegrali i co z tego? Juz trenera beda zwalniac! Ha, ha, ha!
Szkoda tylko, ze przegrali akurat z siedlcokami. Tu troche obciach, bo z nimi mamy duzo do wyjasnienia.
Chlopaki dadza rade, kwestia adaptacji do 2-iej ligi.

~anonim 2023-07-30 07:32:39

tradycyjnie wysyp okolicznych chamów z tarnobyla wywłoki i san domingo patrz kukiełka niepełnosprawny umysłowo wsiur z bursy prawda jest taka na tę chwilę że Stalówka gra w 2 lidze a wasze wsiowe klubiki będą jeździć po wsiach w buraczanych ligach w sumie tam wasze miejsce Stalówce do pięt nie dorastacie łajzy jedne

Bolo 2023-07-30 08:54:02

W jakiej przewadze? Imiela grał z nimi!

~anonim 2023-07-30 08:58:40

PRZYPOMINAM TYLKO ZE POGON W POPRZEDNIM SEZONIE MIALA WALCZYC O AWANS A W TYM SEZONIE TO JEJ GLOWNE ZALOZENIE!

Wyszło Szydło z worka 2023-07-30 09:43:44

Hahahaha ja przynajmniej nie straciłem bramki przeciwko 9 hahahah. Pogoń Siedlce!

Bolo 2023-07-30 10:02:14

PS. Imiela przydał się po to, żeby Dzięcioł kopnął go w głowę i wyleciał z boiska

~anonim 2023-07-30 10:40:32

Jak siedzi tam Czubat to nic dobrego wyjść nie może

~anonim 2023-07-30 11:01:26

5 bramkarzy w składzie jeden napastnik i full obroncow - to wszystko robota Czubata, juz wczesniej miewal takie poronione pomysly i wrociło stare jak to sie mowi. Po co tego szkodnika znowu wzieli to nie wiadomo, bramkarzami chcecie mecze wygrywac?

Sad but true 2023-07-30 11:25:35

Blamaż, koń by się uśmiał. q****a, Real Madryt przyjechał do Siedlec.

Anonim 2023-07-30 11:48:41

Jeden kandydat do spadku pewny za rok derby z siatką

Ja 2023-07-30 12:23:14

Je........ć cwe.......lowke

~anonim 2023-07-30 12:47:46

No to teraz czekamy na kolejny mecz i blamaz za tydzień z Puławami.Tym bardziej ze bedzie ten blamaz transmitowany na zywo w TVP Sport .Cala Polska zobaczy tych nieudaczników ze Stalowej Woli.

~anonim 2023-07-30 13:03:49

Kompromitacja to za mało , blamaż to tez za mało . To wstyd na całą POLSKĘ . Bez ambicji , bez woli walki bez koncepcji grając w przewadze 2 zawodników . Tylko wrzutki a tam Lewandowski prawie 2 metry a u nas Szuszkiewicz i Chełmicki ludzie niskiego wzrostu . Transfery 3 ligowe / to oddzielny temat obrońcy , pomocnicy nie dający jakości 2 ligowej . Hudzik , Duda , Kucharczyk itd. jeszcze za nimi zatęsknicie ale to już do fachowców jak Czubat i inni i najlepiej tylko konferencje i lanie wody ..Kto mieszał w transferach to wyjdzie już niedługo i kibice nasi to zrobią , bo na takie blamaże naszych kibiców , prezydenta nie stać . Stal to jest STAL .

Wiwat! 2023-07-30 13:10:18

Beniaminek przegrał z ustabilizowanym drugoligowcem, który za brutalną grę, grał w 9 i tylko z kontry. Nie zapłaczcie się tylko na śmierć bo na podkarpacielive będą musieli zamieścić wasz nekrolog. Precedens już jest z księgową!
Natomiast, faktem jest, że nie mamy rasowego drugoligowego napastnika z duszą mordercy.

Xxx 2023-07-30 13:28:28

Piękny klub z pięknymi tradycyjnymi z wieloma wychowankami i co zostało grupa cwaniaków co rozwaliła wszystko i tylko doją kasę podatników.

Olo 2023-07-30 15:03:10

Też nie rozumiem po cholere Czubat miał udział w transferach, już raz pokazał. Swoich wyrzucili i zaciąg z Lagowa pokazuje klasę. W czym Wydra był gorszy od Imieli albo tego Chelmeckiego? Zamiast tuzinie miernot wystarczyło kupić 3,4 konkretnych.

Kubel zimnej wody 2023-07-30 15:30:00

Iwao juz byl cienki w 3-iej lidze, wiec z nim w pierwszym skladzie Stal lepiej grac nie bedzie i dlatego trener na niego nie stawia.
Kwestia czy Pietrzykowski poustawia chlopaków juz na nastepny mecz czy to jeszcze za wczesnie, aby dostosowali sie do drugoligowej szybkosci i wytrzymalosci przeciwnikow oraz mieli odpowiednia szybkosc reakcji. To niestety, czasami moze zajac kilka miesiecy, a napaleni kibice juz narzekaja po pierwszej przegranej! Ha, ha, ha!