2023-07-29 18:01:06

sparing: Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 8-2

Karpaty Krosno (czerwono-czarne stroje) wygrały z Izolatorem Boguchwała 8-2 (fot. Konrad Kwolek)
Dziesięć bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Guzikówce. Osiem strzelili piłkarze Karpat Krosno, a tylko dwie gracze Izolatora Boguchwała. Krośnianie rozbili rywali 8-2.

Na tydzień przed startem ligi Karpaty Krosno dały popis gry w ostatnich dwóch sparingu. Wczoraj wysoko pokonały Glinik Gorlice, a dzisiaj nie pozostawiły złudzeń Izolatorowi Boguchwała.

Dopiero po przerwie trzecioligowiec wrzucił drugi bieg i rozbił niedawnego ligowego rywala. Do przerwy prowadził skromnie różnicą jednej bramki.

Po dwa gole strzelili Szymon Stasik i Mateusz Szafran. Po jednej dorzucili: Grzegorz Gawle, Kamil Radulj, Karol Wajs i Marek Fundakowski.

Bramki dla Izolatora Boguchwała strzelili Jakub Wilk oraz jeden z zawodników testowanych. Łącznie było ich sześciu.

Za tydzień krośnianie zainaugurują rozgrywki ligowe starciem przed własną publicznością z Wieczystą Kraków (4 sierpnia). Izolator ligowe zmagania rozpocznie tydzień później.

KARPATY KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 8-2 (2-1)

Bramki: Szymon Stasik 2, Mateusz Szafran 2, Grzegorz Gawle, Kamil Radulj, Karol Wajs, Marek Fundakowski - Jakub Wilk, Zawodnik testowany.