2023-07-15 18:03:22

Sparing: Legion Pilzno - Wolania Wola Rzędzińska 0-3

Legion Pilzno rozpoczął mecze sparingowe od przegranej z Wolanią Wola Rzędzińska, zespołu z 4.ligi małopolskiej.

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym rozegrał dziś Legion Pilzno, który na własnym terenie podejmował Wolanię Wola Rzędzińska.

Jak się okazało, nie był to najlepszy mecz kontrolny Legionu. Pilźnianie przegrali 0-3. Dwie bramki padły łupem Damiana Lubery, a trzeci gol to trafienie samobójcze gospodarzy. Łącznie trener Łukasz Bartkowski przetestował 4 potencjalnie nowych zawodników, a w obu połowach zagrał inny skład.

Skład Legionu:
I połowa - Maniecki, Mazur, Tubek, Czyż, Buras, Sztuka, B.Czyjt, Dziedzic, Syguła, Szewczyk, Chmura
II połowa - Stachnik, Gągała, Szypułka - testowany, Misztal - testowany, Romański, Kozioł (Uriasz) - testowany, Ł. Czyjt (Lazarowicz) - testowany