2023-03-11 15:03:50

Przerwany mecz Igloopolu Dębica z Sokołem Nisko

W Dębicy zwyciężyła... pogoda. Intensywne opady śniegu spowodowały przerwanie w 68. minucie meczu 18. kolejki podkarpackiej 4. ligi pomiędzy Igloopolem, a Sokołem Nisko.

Przy wyniku 2-0 dla gospodarzy, w 68. minucie meczu sędzia tego spotkania, Jakub Kozner przerwał zawody z powodu zbyt intensywnie padającego śniegu.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnym fanpage'u gospodarzy:

"Mecz został przerwany ze względu na intensywne opady śniegu w 68 minucie przy stanie 2:0 dla naszej drużyny. Czekamy na decyzję Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o terminie dokończenia spotkania."

W momencie przerwania meczu Igloopod prowadził 2-0 po trafieniach Łukasza Cyrana z 29. i Marcosa Antonio Dos Santosa Oliviery z 54. minuty.

1-0 Łukasz Cyran (29.)
2-0 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera (54.)

Igloopol Dębica: Psioda - Suchowski, Leśniak, Duilio, Marcos, Rokita, Wojtyło, Kornas, Cieśla, Okoń, Cyran

Sokół Nisko: Polit - Gnatek, Drelich, M. Pyryt, Omuru, Chamera, Bigas, Dziopak, F. Moskal, D. Pyryt, Mistrzyk

Sędziował: Jakub Kozner (KS Krosno)

Wyniki meczów 18. kolejki:

Komentarze: 15

Mors 2023-03-11 19:43:13

Piątka do zera w tym meczu to powinien być najniższy wymiar kary;)
Transfery zrobiły swoje, lecimy dalej z tematem;)

Morsy 2023-03-11 20:05:11

Mocne wejście na początek sezonu, które przerwała pogoda. Oby tak dalej!

Kibic 2023-03-11 20:13:39

Gdzie ci wychowankowie Dębiccy ? W pierwszym składzie tylko trzech wychowanków. Nigdy tak nie było a wręcz odwrotnie. Nie tak to miło wyglądać.

Kaziu 2023-03-11 20:29:24

Bramkę strzelił Marcos Dos Santos a nie Da Silva

morsów śpiew 2023-03-11 20:44:58

morsów śpiew, fekaliów smród to wszystko przypomina mi... W drodze po wielki igloopol. ps. chcemy ozywidzc fp dając cokolwiek aby było widac że żyjemy, nawet skocznie narciarską, a gdy przegrywamy nie ma nic :D

Do Mors 2023-03-11 21:19:12

Piątka do zera? A w pierwszej połowie co Psioda dwa razy sam na sam obronił i rzut wolny wyciągnął samo okienko? To myśmy żadnej takiej 100% sytuacji jak nisko nie mieliśmy. Trochę obiektywizmu polecam.

Do Mors 2023-03-11 21:45:04

Kolega się odkleił był na innym meczu, przepraszamy za takiego "kibica"

Mors 2023-03-11 22:01:47

Chyba Ty byłeś na innym meczu, była jedna sytuacja sam na sam którą obronił Psioda a sędzia nie gwizdnął spalonego. Piłka z rzutu wolnego leciała w okienko? Polecam okulary, bez odbioru

Bomba informacyjna 2023-03-12 09:50:36

W drużynie Wisłoki w pierwszym składzie wystąpiło więcej wychowanków Igloopolu niż w składzie Igloopolu we wczorajszych meczach!!! Wiem wiem zaraz się znajdą tacy co powiedzą że Bogacz i Łańcucha nie są wychowankami LKS ale wiele lat grali w druzynach młodzieżowych tego klubu. Wstyd !!!

~anonim 2023-03-12 19:17:56

wy szkolcie tych mlodych a pozniej my se ich wezmiemy. Dzieki

~anonim 2023-03-12 20:44:08

Przestańcie już pisać o tych wychowankach i gdzie który gra. Tu jedna bzdura goni drugą. Piłkarz, czy amator czy zawodowiec, to profesja jak każda inna, chłopak jeden czy drugi chce grać w piłkę, i gra tam gdzie mu płacą, a przede wszystkim gdzie go potrzebują! Rzygać się chce tym co wypisujecie....