2023-03-11 15:05:54

Mecz Polonii Przemyśl z JKS-em Jarosław zakończył się podziałem punktów

Spokojnie rozpoczęła dziś rundę Polonia Przemyśl, remisując u siebie 1-1 z JKS-em Jarosław. Goście celni byli w pierwszej połowie, a gospodarze wyrównali już w drugiej części.

Derby między Polonią Przemyśl a JKS-em Jarosław od zawsze wzbudzały sporo emocji wśród kibiców obu ekip. Sezon 2022/2023 przyniósł nam takie starcie na inaugurację rundy wiosennej 4.ligi podkarpackiej.

Pierwsza połowa rozkręciła się dopiero na dobre w końcówce. Tuż przed zejściem do szatni na przerwę, premierowego gola w tej rundzie ustrzelił zawodnik gości- Patryk Zieliński, dając tym samym prowadzenie ekipie z Jarosławia. Wykorzystał on spore zamieszanie w polu karnym i zamienił swoją próbę na gola.

Rezultat zmienił się dopiero w okolicach 75.minuty pojedynku. Arbiter podyktował rzut karny, dla Polonii. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. JKS za tydzień podejmie u siebie Koronę Rzeszów, a przemyślanie ugoszczą Igloopol Dębica.

0-1 Patryk Zieliński (45)
1-1 (76-rzut karny)

Polonia: Kuźma, Solarz, Kuźniar, Vechtomov, Bacza, Kushnir, Kazek, Błachuciak, Sychevskyi, Janas, Kolesnik

JKS:  Guridov, Kmiotek, Baran, Ploshchynskyi, Bała, Sobolewski, Stankiewicz Ptasznik, Pawlak, Nowak, Zieliński

Wyniki meczów 18. kolejki:

. 2023-03-11 15:40:05

Hahahahahahahaha 3 liga, 3 liga taki ch..... Hahahahaha

Zibi 2023-03-11 15:59:50

JKS o 3 lidze może sobie pomarzyć. 2 połowa meczu zupełna dominacja Poloni.Karygodny zupełnie niepotrzebny faul obrony Jksu.

Boroń 2023-03-11 16:08:56

Zanim sie zgrają na dobre to minie pare kolejek ,kibice jks obecni w przemyslu?

Syk 2023-03-11 16:23:46

No i znowu poszła kasa na marne!Teraz trzeba nowym nabytkiem płacić cały sezon.

Do Boroń 2023-03-11 16:24:07

Tak, przyjechali pociągiem.

Boroń 2023-03-11 16:32:42

Ile osób i czy weszli kibice jks na stadion?

Juvenia 2023-03-11 18:26:57

Na nowiny24 masz relację przemarszu Kibiców JKS przez Przemyśl

Kibic postronny 2023-03-11 18:30:57

No ale na Stadion ich nie wpuścili , kibicowali zza ogrodzenia :(
Piłka nożna dla Kibiców !!!!!!!!!

Andrzej 2023-03-11 19:26:32

Zanko na ławce. Tego by nawet Monty Payton nie wymyślił. Tylko niech zaraz jakiś taktyk nie napisze że to specjalnie na podmęczonych przeciwników.

Brodata 20 2023-03-11 20:31:56

Brodaty z 20 Ukrainiec myśle że nie byłby w stanie swobodnie grać nawet w Pikulicach. Kolumbijczycy,Murzyn w kapelusiku rybackim, Francuz z rysami Algierczyka, Duńczyk przypominający Islandzkiego pielgrzyma i teraz sąsiąd umęczony wojną (przykre to) ale nie jest usprawiedlieieniem do gry na poziomie trampkarza. Wymieńcie siatkę zagranicznych agentów bo jak ktos jest dobry to zaraz odchodzi a tylko leszcze zostają. Jakby co to do wzięcia są jeszcze plantatorzy bawełny ze wschodniego Urugwaju. Remis jak porażka bo byliśmy bezapelacyjnie lepsi.

Brodata 20 2023-03-11 21:11:06

Znalazłem na fb klubowym to jest Kolesnyk. Fachowiec straszny musiał go wypatrzeć. Matuchno Jedyna ja nie widze. Ja widze...

1908 2023-03-11 21:37:19

Czemu przyjezdni nie wpuszczeni? jak dla mnie takie wynalazki które nie wpuszczają kibiców powinny być wyrzucone z rozgrywek!

Do 1908 2023-03-11 22:07:27

Podobno jakiś remont ale to się staje niestety już tradycją między tymi zespołami. Przypomnę że polonia też nie obejrzała meczu w Jarosławiu...

~anonim 2023-03-11 22:27:05

Był w tamtym sezonie chernyi w polonii a teraz on laduje bramki w kszo

Stanisław Bareja 2023-03-11 22:34:32

Trybuna na Polonii pamiętająca jeszcze czasy Towarzysza Edwarda Gierka mogła by doprowadzić do tego że ekipa JKSu wykruszyła by się bez walki z przeciwnikiem i na pociąg wracałaby w okrojonym składzie. Reszta po upadku między żelazne przęsła i spruchniałe ławki zaliczyła by wizyte na Monte Cassino. No ale obok krzesełek też nie lepiej. W starej klatce beton się kruszy jak dzisiaj obrona w Lubliniance.

Do Anonima 2023-03-11 22:39:58

Chernii Ładować to może ale telefon na dworcu jak znajdzie prąd. Przegrywają do zera a ty piszesz że ładuje bramki.

He 2023-03-11 23:31:11

Jeba JKS SMS I TYCH KIBICÓW ZDECHNIECIE W TEJ 4 LIDZE CEBULAKI!!!!!!!

He 2023-03-11 23:32:57

Brawo LONIA !!!!!!!!
j*****c JKS SMS JAROSLAW CEBULAKI !!!!!

Do 1908 2023-03-11 23:57:53

Na stadion Polonii nie wpuszczają kibiców gości, bo boją się że znowu będą musieli uciekać ze swojego stadionu. Dziś też tylko jakaś mała grupka stała na trybunie, wywiesili sobie szmate i udawali kibiców

j******j sie w łeb 2023-03-12 06:01:28

Jedyne co pozytywne to ten remis.Przecierz tą lampucere z jaloslawia mozna było rozjechac jak prezesunia cebularzA.ktos cos mówi w wywiadzie o zmianach q****aa co zmieniłes panie trenerze chłopaki zamiast na luzie przejechac sie po wariatkach to z uja taktyka tak naprawde niewiadomo oni chyba tez niewiedzieli kto gdzie gra.trzeba ksiązkę o tym napisac

Psychiatryk 2023-03-12 07:43:52

Do agenta powyżej. Czas wpisu 6 rano i styl pisania wyraźnie stanowi, że pisał to ktoś kto wczoraj od godzin meczowych pił alkohol. Krąg się zawęża.