2023-03-05 20:36:03

3 liga, gr. IV: Texom Sokół Sieniawa pokonał Unię Tarnów

Texom Sokół Sieniawa pokonał 3-0 na własnym boisku Unię Tarnów w meczu 18. kolejki 3 ligi gr. IV.

Bardzo udanie rundę wiosenną sezonu 2022/2023 zainaugurowali zawodnicy Sokoła Sieniawa. Podopieczni trenera Arkadiusza Barana nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i odnieśli szóste zwycięstwo w sezonie wyprzedzając tym samym swoich dzisiejszych rywali w ligowej tabeli.

Gospodarze strzelznie rozpoczęli w 20. minucie spotkania, kiedy to rzut karny pewnie wykorzystał Mateusz Geniec

Na podwyższenie rezultatu nie trzeba było długo czekać. Niespełna dziewięć minut po objęciu prowadzeni piłkarze Sokoła zachowali się bardzo dobrze przy okazji kolejnego stałego fragmentu gry, a piłkę w siatce rywali ostatecznie umieścił Szymon Feret

Tuż przed przerwą gospodarze mieli kolejną kapitalną okazję do strzelenia gola jednak Szymon Fert nie wykorzystał rzutu karnego. Jedenastkę w świetnym stylu obronił Mateusz Zając

Po przerwie zawodnic z Sieniawy potwierdzili swoją świetną grę kolejnym golem. W 78. minucie bramkę zdobył Mikołaj Jeż.

Dzięki temu zwycięstwu Sokół awansował na dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Unia jest czternasta.

1-0 Mateusz Geniec (20-karny)
2-0 Szymon Feret (29)
3-0 Mikołaj Jeż (78)

Bardzo udanie rundę wiosenną sezonu 2022/2023 zainaugurowali zawodnicy Sokoła Sieniawa. Podopieczni trenera Arkadiusza Barana nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i odnieśli szóste zwycięstwo w sezonie wyprzedzając tym samym swoich dzisiejszych rywali w ligowej tabeli.

Gospodarze strzelznie rozpoczęli w 20. minucie spotkania, kiedy to rzut karny pewnie wykorzystał Mateusz Geniec

Na podwyższenie rezultatu nie trzeba było długo czekać. Niespełna dziewięć minut po objęciu prowadzeni piłkarze Sokoła zachowali się bardzo dobrze przy okazji kolejnego stałego fragmentu gry, a piłkę w siatce rywali ostatecznie umieścił Szymon Feret

Tuż przed przerwą gospodarze mieli kolejną kapitalną okazję do strzelenia gola jednak Szymon Fert nie wykorzystał rzutu karnego. Jedenastkę w świetnym stylu obronił Mateusz Zając

Po przerwie zawodnic z Sieniawy potwierdzili swoją świetną grę kolejnym golem. W 88. minucie bramkę zdobył rezerwowy Mikołaj Jeż ustalając tym samym wynik spotkania na 3-0 dla Sokoła.

3-0 Mikołaj Jeż (88)

Sokół Sieniawa: Rudolf - Geniec, Ochał, Skała, Persak (71. Mazgoła), Lis, Majka (88. Kojder), Wawryszczuk, Oziębło (63. Sowiński), Tarała (71/ Jeż), Feret.

Unia Tarnów: Zając - Rachfał, Kajpust, Węgrzyn, Łazarz, Kron, Rojkowicz (80. Mida), P. Orlik (60. Putin), Biały (70. Palonek), Sojda, K. Orlik ż.

Sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Międzyrzec Podlaski).
Żółte kartki: Oziębło - K. Orlik, Jacek (trener, na ławce).