2012-10-27 17:58:45

Concordia Elbląg lepsza od Stali Rzeszów

Stal Rzeszów przegrała 1-2 z Concordią Elbląg w wyjazdowym meczu 14. kolejki II ligi wschodniej.

Piłkarze Stali Rzeszów kolejny raz prowadzili, ale nie potrafili wygrać. Zespół Ryszarda Kuźmy z odległego Elbląga wraca bez punktów.

W 21. minucie bramkę dla Stali zdobył Kamil Stachyra, ale gracze Concordii Elbląg szybko odpowiedzieli trafieniem Jakuba Zejglicia.

Zwycięski gol dla miejscowych padł kilkanaście minut po przerwie, a jego autorem był Mateusz Bogdanowicz.

Mimo kilku świetnych okazji w końcówce gościom nie udało się wyrównać. Dla Stali to już piąty z rzędu mecz wyjazdowy bez zwycięstwa.

CONCORDIA ELBLĄG - STAL RZESZÓW 2-1 (1-1)
Bramki: Zejglić (26), Bogdanowicz (56) - Stachyra (21)

Concordia: Zoch - Bogdanowicz, Gładek, Sadowski, Sambor, Wiercioch, Stępień, Kiełtyka (81. Szmydt), Zejglić, Szuprytowski (90. Drewek), Korzeniowski (73. Bamgboye)

Stal: Wietecha - Solecki (75. Górecki), Duda, Nakrosius, Persona - Więcek (75. Kapuściński), Baran (87. Rzeźnik), Krzysztoń, Stachyra, Prokić - Koczon

Sędziował: Marcin Liana z Bydgoszczy. Żółte kartki: Prokić, Koczon, Krzysztoń. Widzów: 130

źródło: własne / stalrzeszow.pl