2012-10-20 18:13:02

Remis w derbach "Stalówki" z Siarką Tarnobrzeg

W meczu derbowym pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Siarką Tarnobrzeg padł remis 2-2.

Pierwszy od ośmiu lat pojedynek Stali Stalowa Wola z Siarką Tarnobrzeg przyciągnął na trybuny ponad 2 tysiące kibiców, którzy nie mogli narzekać na brak emocji.

Działo się szczególnie po przerwie, kiedy to wpadły wszystkie cztery bramki.

W 53. minucie do siatki trafił były zawodnik "Stalówki" Jarosław Piątkowski, który wykorzystał rzut karny. Kiedy kilkanaście minut później na 2-0 podwyższył Bartosz Madeja wszystko wskazywało na to, że to podopieczni Michała Szymczaka wrócą do domu z kompletem punktów.

Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko golem Przemysława Żmudy i walczyli dalej.Na efekty długo nie trzeba było czekać - za kolejne sześć minut gola na wagę remisu zdobył Krystian Getinger, który trafił do siatki z rzutu karnego.

STAL STALOWA WOLA - SIARKA TARNOBRZEG 2-2 (0-0)
Bramki: Żmuda (73), Getinger (79-karny) - Piątkowski (53-karny), Madeja (70)

Siarka: Ćwiczak (85. K. Beszczyński) - D. Beszczyński, Łuczakowski, Jakubiec, Szpond - Stępień, Hynowski, Zalewski (72. Janiec), Piątkowski - Gębalski, Wolan (67. Madeja)

Stal: Dydo - Kantor, Czarny, Żmuda, Sikorski - Turczyn (70. Dąbek), Getinger, Horajecki (46. Kachniarz), Łanucha - Fabianowski, Widz (64. Komada)

Sędziował: Mariusz Korpalski z Torunia. Żółte kartkiHorajecki, Turczyn, Getinger - Wolan, D. Beszczyński, Piątkowski, Hynowski, Łuczakowski

źródło: własne / Echo Dnia