2022-11-06 17:06:00

Pewne zwycięstwo Wólczanki Wólka Pełkińska z LKS-em Skołoszów

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska wrócili na zwycięski szlak. Spadkowicz z 3 ligi gr. IV pewnie pokonał u siebie LKS Skołoszów.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiała Wólczanka Wólka Pełkińska, a aktywny z przodu był Krzysztof Pietluch. Zespół gospodarzy cały czas napierał i w 37. minucie strzelił gola na 1-0, a jego autorem był niezawodny Pietluch. Spadkowicz z 3 ligi gr. IV w końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze podwyższyć, ale ostatecznie wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie i nadal aktywniejsza była Wólczanka. Zespół z Wólki Pełkińskiej w 70. minucie podwyższył na 2-0, a tym razem do siatki trafił Dominik Kędzior. Niedługo po tym spadkowicz z 3 ligi gr IV zdobył gola numer trzy, a bramkarza LKS-u Skołoszow pokonał ponownie Kędzior, ustalając tym samym wynik tego spotkania.

1-0 Krzysztof Pietluch (37)
2-0 Dominik Kędzior (70)
3-0 Dominik Kędzior (75)