2022-10-22 16:55:00

Cenny punkt KS-u Wiązownica w starciu z Podhalem Nowy Targ

Piłkarze KS-u Wiązownica na Podkarpacie wrócą z punktem. Podopieczni Marcina Wołowca w sobotnim meczu zremisowali na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

KS Wiązownica z bardzo dobrej strony pokazał się na tle Podhala Nowy Targ. Podopieczni Marcina Wołowca stworzyli sobie kilka niezłych okazji, a i też dobrze prezentowali się w defensywie. Gospodarze próbowali znaleźć sposób na beniaminka 3 ligi gr. IV, jednak ten lepiej się prezentował, ale do przerwy było 0-0.

Konkrety pojawiły się po przerwie i w 54. minucie "Szarotki" objęły prowadzenie, a bramkę zdobył Hubert Antkowiak. Podrażniony zespół z Wiązownicy ruszył do odrabiania strat. Goście przejęli inicjatywę na murawie i na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. stanęli przed szansą wyrównania, bowiem otrzymali rzut karny. Tego na gola zamienił Patryk Zieliński i było 1-1.

W kolejnych minutach oglądaliśmy dość żywe zawody, jednak na murawie cały czas lepiej prezentował się zespół z Wiązownicy. Przyjezdni nie odpuszczali, ale ostatecznie nie udało się im przechylić szali na swoją korzyść i na Podkarpacie wrócą z punktem zdobytym na trudnym terenie.

1-0 Hubert Antkowiak (54)
1-1 Patryk Zieliński (75-rzut karny)