2022-10-02 19:22:00

Stal Stalowa Wola poszła za ciosem! Skromne zwycięstwo z Podhalem Nowy Targ

Piłkarze Stali Stalowa Wola zdobyli kolejne trzy punkty. Tym razem podopieczni Łukasza Surmy pokonali u siebie Podhale Nowy Targ.

W pierwszej odsłonie oglądaliśmy typowy mecz walki. Okazji do zdobycia gola było jak na lekarstwo, a spotkanie toczyło się w środkowej strefie boiska. Po przerwie Stal Stalowa Wola przejęła inicjatywę i częściej była przy futbolówce. Podopieczni Łukasza Surmy na prowadzenie wyszli w 52. minucie, a bramkę zdobył Bartosz Pikuła.

Podhale Nowy Targ w kolejnych minutach starało się odrobić straty, ale dobrze prezentowała się defensywa "zielono-czarnych". Ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i lepsze humory po końcowym gwizdku, mieli gracze ze Stalowej Woli, dla których było to drugie ligowe zwycięstwo z rzędu.

1-0 Bartosz Pikuła (52)